Dream vs Technoblade

Minecraft forumu değil burası. Technoblade daha üstün ama.

İlla Minecraft forumu mu olması gerekiyor? Konu açılan yere zahmet edip baksaydınız keşke. Ona bakılırsa sağlık forumu da değil ama öyle bir başlık var. Komiksiniz cidden.

Hile olayından sonra Dream'ın yüzüne bile bakmamak lazım. MrBeast'ın 100.000$'lık düellosunu da Technoblade'in kazandığı iyi oldu.

Hile olayından sonra Dream'ın yüzüne bile bakmamak lazım. MrBeast'ın 100.000$'lık düellosunu da Technoblade'in kazandığı iyi oldu.
Hile olayı daha kanıtlanmadı diye biliyorum, eğer öyleyse bende Dream'in yüzüne bakmam. Böylesine büyük bir YouTuber'ın hile yapması kabul edilebilir bir şey olamaz.

Hile olayı daha kanıtlanmadı diye biliyorum, eğer öyleyse ben de Dream'in yüzüne bakmam. Böylesine büyük bir YouTuber'ın hile yapması kabul edilebilir bir şey olamaz.
Matematiksel olarak şansının olması beklenenden ve diğer oyunculardan çok daha fazla olduğu kanıtlandı, kendisinden istenen mod dosyalarını ise "Çoktan sildim." diyerek vermedi.

Daha fazla izlenme için yalan dolan işler yaptıkları oluyor. Dream da yapmak istedi fakat hak ettiğini buldu. Gerçi fanları yine izlemeye devam ediyor. Biraz sallansa da bir süre sonra daha da tanınıp izlenmesini arttırmaya devam edecektir.

Geri
Yukarı