Dream vs Technoblade

Matematiksel olarak şansının olması beklenenden ve diğer oyunculardan çok daha fazla olduğu kanıtlandı, kendisinden istenen mod dosyalarını ise "Çoktan sildim." diyerek vermedi.

Daha fazla izlenme için yalan dolan işler yaptıkları oluyor. Dream da yapmak istedi fakat hak ettiğini buldu. Gerçi fanları yine izlemeye devam ediyor. Biraz sallansa da bir süre sonra daha da tanınıp izlenmesini arttırmaya devam edecektir.
İnanılır gibi değil, herkesten beklerdim belki, ama Dream'den beklemezdim, şimdi YouTube'a giriyorum, o ve ekibinin tüm kanallarını abonelikten çıkıyorum, hileci bir insana destek veremem.
Söylediğin için teşekkür ederim, ben mod dosyasını vermeme olayını bilmiyordum.

1.9 Sürümünden sonra Dream, önceki sürümlerde Technoblade alır.

Matematiksel olarak şansının olması beklenenden ve diğer oyunculardan çok daha fazla olduğu kanıtlandı, kendisinden istenen mod dosyalarını ise "Çoktan sildim." diyerek vermedi.

Daha fazla izlenme için yalan dolan işler yaptıkları oluyor. Dream da yapmak istedi fakat hak ettiğini buldu. Gerçi fanları yine izlemeye devam ediyor. Biraz sallansa da bir süre sonra daha da tanınıp izlenmesini arttırmaya devam edecektir.
Banane onun oyunundan? Eğlendiriyor beni. Ona bakılırsa dizilerde kurgu ama hepimiz nefes tutup izliyoruz. Hile yapanın yüzüne bakmamama algısını bırakma zamanı gelmedi mi? Adam eğlendiriyor. 😉

Erdem Erdogdu alır.

Artık Huahwi ve Technoblade favorim, Dream benim için öldü.
Bir aralar ne mcsg kasardım...
O kapanınca minecraft maceram sona erdi.
Banane onun oyunundan? Eğlendiriyor beni. Ona bakılırsa dizilerde kurgu ama hepimiz nefes tutup izliyoruz. Hile yapanın yüzüne bakmamama algısını bırakma zamanı gelmedi mi? Adam eğlendiriyor. 😉

Erdem Erdogdu alır.
Sende haklısın.
Diziler filmler zaten bunlar gerçek hikaye kurgu değil diyorlar.
Yazık.

Geri
Yukarı