Dream vs Technoblade

Ben asla yapmazdım, çünkü hilelerden çok çektim. İnsanların hakkını yiyerek para kazanma bence uygun değil, o parayı Allah diğer tarafta sormayacak mı?

Hem milyonlarca insanı kandırıyor, ben dünya rekoru kırdım diye.
Kırdı mı kırdı.
Dünyanın en legit hilecisi oldu.

Ben asla yapmazdım, çünkü hilelerden çok çektim. İnsanların hakkını yiyerek para kazanma bence uygun değil, o parayı Allah diğer tarafta sormayacak mı?

Hem milyonlarca insanı kandırıyor, ben dünya rekoru kırdım diye.
Para varsa bu ülkede her türlü hile , makro , dayak , tokat , şıpagat vb. yapılır ve kimse ayıp diyemez.

Dream müslüman değil ki :D
Müslüman olmadığını bende biliyorum, kendim için cevapladım.
Dediğim gibi büyük risk aldı ve başarısız oldu. Çok etkilemedi zaten devam ediyor aynı içeriklerle. Hatta belki birden patlamak için siteyle anlaştı bilemeyiz.
Dediğin gibi anlaşmış da olabilir, bilemeyiz.

Banane onun oyunundan? Eğlendiriyor beni. Ona bakılırsa diziler de kurgu ama hepimiz nefes tutup izliyoruz. Hile yapanın yüzüne bakmamama algısını bırakma zamanı gelmedi mi? Adam eğlendiriyor.
Hile yapmış olması problem olmaz, fakat bunu Speedrun gibi ciddi bir yerde yapıp ben herkesten iyiyim demesi asıl problem.

Hile yapmış olması problem olmaz, fakat bunu Speedrun gibi ciddi bir yerde yapıp ben herkesten iyiyim demesi asıl problem.
Speedrun.com onu kabul etti ve kendisi her dosyayı kontrol eden bir site.
Technoblade'ye karşı PvP'de 4 raund almış birinden bahsediyoruz ama sanırım kendini Dream'den daha yetenekli falan sanıyorsun, noob dediğine göre :)
Dream'e noob demek yalan olur.Eğer noob olsaydı dünya 8. olmazdı Minecraft Championship'te...

Technoblade'ye karşı PvP'de 4 raund almış birinden bahsediyoruz ama sanırım kendini Dream'den daha yetenekli falan sanıyorsun, noob dediğine göre :)
Sanıyorsun? Belki öyleyim bu 1.
2.si Dream ortaya çıkmadan oyunu bıraktım la.
@Mamaqiyus Allah Allah ne iştir ya? Ben noob diyorum ayrıca kendisi tam bir noob.
Ama parodi falan izlemiyorum. Ha siz izliyorsanız başka Ömer bey.

Yeni konular

Geri
Yukarı