Dream vs Technoblade

Sanıyorsun? Belki öyleyim bu 1.
2.si Dream ortaya çıkmadan oyunu bıraktım la.
@Mamaqiyus Allah Allah ne iştir ya? Ben noob diyorum ayrıca kendisi tam bir noob.
Ama parodi falan izlemiyorum. Ha siz izliyorsanız başka Ömer bey.
Dream dediğimiz şahıs sadece Youtube videolarından ibaret değil. Kendisi MCC'de derece elde etmiş bir oyuncu. Dream veya ona eşdeğer oynayan kişilerden daha iyi oynasaydın şuan onun değil senin ismini duyardık. Ama oturduğunuz yerden bir insanın ne yaptığını bilmeden "noob" demek çok daha basit. Dream Stan de değilim bu arada kimsenin fan'ı değilim sadece içeriğini sevdiğim bir arkadaş.

Dream dediğimiz şahıs sadece Youtube videolarından ibaret değil. Kendisi MCC'de derece elde etmiş bir oyuncu. Dream veya ona eşdeğer oynayan kişilerden daha iyi oynasaydın şuan onun değil senin ismini duyardık. Ama oturduğunuz yerden bir insanın ne yaptığını bilmeden "noob" demek çok daha basit. Dream Stan de değilim bu arada kimsenin fan'ı değilim sadece içeriğini sevdiğim bir arkadaş.
Mod kullanan adam daha önce kullanmıştır ki nasıl saklayacağını biliyor.
Ayrıca aimim efsane olsun, 30 cps yapayım yine de bu oyunu oynamam.
Çünkü boş bir oyun. Sadece MCSG eğlendiriyordu o da güme gitti.
Daha çok Fortnite tercih ediyorum. En azından bir mekaniği var.
Jitter falan sonrasında ''anne kemik erimem var.''

Mod kullanan adam daha önce kullanmıştır ki nasıl saklayacağını biliyor.
Ayrıca aimim efsane olsun, 30 cps yapayım yine de bu oyunu oynamam.
Çünkü boş bir oyun. Sadece MCSG eğlendiriyordu o da güme gitti.
Daha çok Fortnite tercih ediyorum. En azından bir mekaniği var.
Jitter falan sonrasında ''anne kemik erimem var.''
Minecraft'a boş oyun diyip Fortnite oynayanı da gördüm ya...

Dream'i yendi kanseri yenemedi...
Gencecik yaşta kansere yenik düştü. Böyle lanet bir hastalık görmedim. Ben bile 2 gündür doğru düzgün kafamı toparlayamıyorum çok severdim Techno'yu. Ailesi ne yaşamıştır acaba...

Yeni konular

Geri
Yukarı