Driver Booster harici sürücü güncellemesi yapma

yunusbydnz

Hectopat
Katılım
14 Eylül 2016
Mesajlar
10
Yer
İstanbul
Arama kısmına "Disk Yönetimi" yazın. Oradan siyah şerit olan disk göreceksiniz, sağ tıklayıp "Yeni basit birim oluştur" deyin. Böylelikle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Konuyla alakasız olacak ancak Driver Booster kullanmayın, yanlış sürücü kurma ihtimali var. Ki bu da sistemde sıkıntı çıkarabilir.
Peki şu driver olayı için bir tavsiyeniz var mı?
 

Eray Türkay

Kilopat
Katılım
28 Ocak 2020
Mesajlar
8.065
Makaleler
9
Çözümler
106
Vay be bu kadar kötü olduğunu tahmin etmiyordum, iptal de ettim, teşekkürler.

Hocam 10 kişiden 7'si sorun yaşıyor. IObit yazılımları çok kötü. Hani yapıyorsan bir yazılımı bari mavi ekran verdirtme. @Enes3078 hocam çok çekti Driver Booster yüzünden. Bir sürü mavi ekran Driver Booster yüzünden.
 

mertpivvo

Decapat
Katılım
12 Nisan 2020
Mesajlar
3.543
Makaleler
4
Çözümler
12
Yer
türki smilasyonu
Elle yüklemekle uğraşmam diyorsan DriverMax indir, birtakım driverları bulamadığımda işim düşüyor, hepsini tarayıp buluyor. Problem çıktığını görmedim.
 

Aziz34OO

Picopat
Katılım
16 Eylül 2020
Mesajlar
96
Driver Booster kullanma kanka. Manuel güncellemek en iyisi. Benden tavsiye Driver Booster ile eksik yazılımları tespit edip manuel olarak güncellemen.
 

Kaan9x

Picopat
Katılım
11 Mart 2021
Mesajlar
378
Makaleler
2
Çözümler
2
Driver Booster çöpünü asla ama asla kullanma bende bir kere o hataya düştüm PC'ye format attım geçen sene sakın ama sakın Win Update yap eksik varsa o bulur yükler kurar hani onu kullanırsan da sürekli fps drop olur PC donar ama format atarsan düzelir hiç uğraşmaya değmez.
Ekran kartı hariç el ile de olsa gerekmedikce bir şey güncellemeyin tabii bu sizin elinizde olan bir şey.
 
Yukarı