Driver Booster harici sürücü güncellemesi yapma

yunusbydnz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arama kısmına "Disk Yönetimi" yazın. Oradan siyah şerit olan disk göreceksiniz, sağ tıklayıp "Yeni basit birim oluştur" deyin. Böylelikle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Konuyla alakasız olacak ancak Driver Booster kullanmayın, yanlış sürücü kurma ihtimali var. Ki bu da sistemde sıkıntı çıkarabilir.
Peki şu driver olayı için bir tavsiyeniz var mı?

Vay be bu kadar kötü olduğunu tahmin etmiyordum, iptal de ettim, teşekkürler.

Hocam 10 kişiden 7'si sorun yaşıyor. IObit yazılımları çok kötü. Hani yapıyorsan bir yazılımı bari mavi ekran verdirtme. @Enes3078 hocam çok çekti Driver Booster yüzünden. Bir sürü mavi ekran Driver Booster yüzünden.

Elle yüklemekle uğraşmam diyorsan DriverMax indir, birtakım driverları bulamadığımda işim düşüyor, hepsini tarayıp buluyor. Problem çıktığını görmedim.

Driver Booster çöpünü asla ama asla kullanma bende bir kere o hataya düştüm PC'ye format attım geçen sene sakın ama sakın Win Update yap eksik varsa o bulur yükler kurar hani onu kullanırsan da sürekli fps drop olur PC donar ama format atarsan düzelir hiç uğraşmaya değmez.
Ekran kartı hariç el ile de olsa gerekmedikce bir şey güncellemeyin tabii bu sizin elinizde olan bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı