Çözüldü Driver Booster ile Güncelleme Yaptıktan Sonra Fare Düzgün Çalışmaması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Oğuzhan Mutlu

Hectopat
Daha fazla  
Büyük ihtimalle sorun Driver Booster'da değil sorun senin mousende olabilir. Mouse'nin markasını yazarsan belki yardımcı olabilirim.

Merhaba ben Windows 7 kullanıcısıyım ve ilk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum. 'Driver Boster' adlı bir program indirdim ve güncelleme yaptım yaptıktan sonra bilgisayarımı kapatıp açtım fare kendi kendine seçmeye başladı 3-4 tıklamada anca dosyaya girmeye başladı. Evde kafayı yemek üzereyim USB fare kullanıyorum.

Oğuzhan Mutlu bunu bana diyen 3. kişisin ve fareyi neredeyse 3. kez değiştireceğim. :cry::cry: Bak şuan sabah 09.05 de yazıyorum fare düzgün bir şekilde çalışıyor ama yinede bunu bir süre sonra tekrarlıyor.

Fare markası Everest SM - 700 şuan kullandığım fare.

İstersen Driver Booster'ı denetim masasından kaldırıp tekrar yükle veya hiç yükleme

Bu arada SM-700 ve SM-660 Everest'in yaptığı en kötü mouselerden bunuda ekliyeyim .

IObit ürünlerini tavsiye etmiyorum. Ki bunlar Driver Booster, Advanced System Care gibi sisteminize zarar veren uygulamalardır. Ayrıca bu programları kullanmadan Windows 10'a geçmenizi tavsiye ederim. Sorununuza gelirsek, sıkıntı büyük ihtimalle farededir. Başka bir fareyle de deneyin, hala aynıysa yukarıda yazdıklarımı uygulayın.

Beyler benim iki bilgisayarım var ikisinde' de Windows 7 kullanıyorum birisi oyunlar için topladığım biriside gene oyunlara uygun ama normal standartlar altında ve Driver Booster 'la güncelleme yapmaya başladığımdan beri bu sıkıntıyı yaşıyorum tekrar söyleyeyim 3 kere fare değiştirdim ve bu olay gerçekten çok canımı sıkmaya başladı ikisinde ' de fare kendi kendine seçiyor. Uygulamayı sildim bu bütün IObit ürünleri için geçerli sildim gene aynı gene aynı ve yukarıda yazdıklarım demişsin'de yukarıda hiç bir şey yazmıyor.

Driver Booster önermiyorum. Neden diye sorarsanız onunla güncellediğimde mavi ekran alıyorum. Güncelleme konusunda anakartın sitesinde her driver mevcut. Oradan indirebilirsiniz.

Ama bu dediğim normal standartlara uygun olan bilgisayar Windows 10 destekler mi ?
Intel Core i3 540 @ 3.07GHz Clarkdale 32nm Technology
4.00GB Dual-Channel DDR3 @ 664MHz
PEGATRON IPMIP (CPU 1) Ekran Kartı
1 Tb Hard Disk 240 Gb SSD

Bide bu bilgisayarın kendi sürücü güncelleme sitesi yoktur gibi geliyor.

Anakartın Legacy BIOS. Yani tüm sürücüleri Windows 10'nun içerisinde hazır ve piyasada bulunabilecek en güncel sürüm olduğu anlamına geliyor. Sizin tek yapmanız gereken Windows 10 kurulum diskini takıp "Next, Next, Next, ... OK" mantığıyla kurmanız olacaktır. :) Bırakın gerisini Windows sizin için yapsın.

Ah keşke bir de format diski olsa iyi olacaktı' da :D:D.Windows 10 herhangi bir siteden indirme mi tavsiye etmezsin herhalde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı