Çözüldü Driver Booster ile sürücü kurduktan sonra sistem açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kadirhann

Femtopat
İyi günler cümleten. Arkadaşlar sisteme Windows 8.1 yükledim Driver Booster programıyla sürücüleri yüklüyordum ve ekran sürücüsüne geldiğinde ekran görüntüsü kesildi. Sadece başta BIOS ayarlarına girebiliyorum şu anda sistemi açamıyorum nasıl silebilirim bu ekran sürücüsünü?

Çözüm
Şu an da yeniden format atıyorum. Teşekkür ederim herkese bir sorum daha olacak şimdi programdan değil de kendim yükleyeceğim sürücüleri ilk defa yapacağım biraz detaylı bilgi verir misiniz nasıl bulucam bu sürücüleri.
Bu şekilde kurabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
fakat kuramazsanız Donanım Kimlik'lerini paylaşın. Donanım Kimliği ile sürücüleri bulun
Hiç tuhaf gelmedi niyeyse. Bu program eski ve yanlış sürücüleri kuruyor. Bildiğim tek kesin çözümü de format. Sisteme temiz kurulum yapın, bir daha da bu uygulamayı kullanmayın.

İyi günler cümleten. Arkadaşlar sisteme Windows 8.1 yükledim Driver Booster programıyla sürücüleri yüklüyordum ve ekran sürücüsüne geldiğinde ekran görüntüsü kesildi. Sadece başta BIOS ayarlarına girebiliyorum şu anda sistemi açamıyorum nasıl silebilirim bu ekran sürücüsünü?

Bu arada kardeşim çok büyük hata yaptın bende Driver Booster ile driver güncelledim sonra çöktü ve format attım bu tüp sorunlar bu uygulamadan oluyor kendin yükle format atmak zorundasın.

''bEnDe biR sOrUn çıKmdı knk sEnDe kullan'' diyenler için bir örnek buradan olsun. Güvenli moda girip sürücüleri sileceksiniz ya da USB hazırlayıp format atacaksınız.
Pro sürümü galiba bu özelliği kullanıyor ;
En son o programı indirdiğimde HD 7670M'in 2019 sürümünü bulmuştu. Halbuki kartın desteği 2016'da kesildi. Uzaydan buldu galiba 2019 sürümünü 🧐

Şu an da yeniden format atıyorum. Teşekkür ederim herkese bir sorum daha olacak şimdi programdan değil de kendim yükleyeceğim sürücüleri ilk defa yapacağım biraz detaylı bilgi verir misiniz nasıl bulucam bu sürücüleri.

Bu şekilde kurabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
fakat kuramazsanız Donanım Kimlik'lerini paylaşın. Donanım Kimliği ile sürücüleri bulun

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı