Driver Booster işlemciye yük mü bindiriyor?

V4LHALLA

Centipat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, yeni bir sistem toplamıştım yaklaşık 2. günü işlemci boşta 80'leri görüyordu. Yük altında 90 gördü. Zaten PC kapattım servise yolladım, geri dönüş yaptıklarında sisteminize Driver Booster yüklü olduğu için işlemciye yük bindirdiğini söyledi. Sizce Driver Booster artık sorunlu bir uygulamam mı?

İşlemci= AMD R5 5600.
Ekran kartı= RTX 3060 Ti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver Booster zaten sorunlu bir uygulamaydı neden kurdun ki onu?

Hocam mümkünse format atabilirsen format at mümkün değilse DDU ile ekran kartı ve ses sürücülerini silip anakartının sürücülerini kendi sitesinden indirip kur, ekran kartında da NVIDIA'nın sitesinden indirip kur hocam benim önerim bu.

Son düzenleme:
Merhaba dostlar, yeni bir sistem toplamıştım yaklaşık 2. günü işlemci boşta 80'leri görüyordu. Yük altında 90 gördü. Zaten PC kapattım servise yolladım, geri dönüş yaptıklarında sisteminize Driver Booster yüklü olduğu için işlemciye yük bindirdiğini söyledi. Sizce Driver Booster artık sorunlu bir uygulama mı?

Arka planda çalışıyorsa CPU kullanabilir ama o kadar yük bindireceğini sanmam otomatik driver güncellemiyorsa sürekli. Bu arada Driver Booster kullanmanızı önermem.

Merhaba dostlar, yeni bir sistem toplamıştım yaklaşık 2. günü işlemci boşta 80'leri görüyordu. Yük altında 90 gördü. Zaten PC kapattım servise yolladım, geri dönüş yaptıklarında sisteminize Driver Booster yüklü olduğu için işlemciye yük bindirdiğini söyledi. Sizce Driver Booster artık sorunlu bir uygulamam mı?
Ayrıca sisteminiz nedir?

Ayrıca sisteminiz nedir?
Win10 pro

Driver Booster zaten sorunlu bir uygulamaydı neden kurdun ki onu?

Hocam mümkünse format atabilirsen format at mümkün değilse DDU ile ekran kartı ve ses sürücülerini silip anakartının sürücülerini kendi sitesinden indirip kur, ekran kartında da NVIDIA'nın sitesinden indirip kur hocam benim önerim bu.
DDU tam olarak ne oluyor pek bilgi sahibi değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı