Driver Booster pişmanlıktır

aLi[GG]

Hectopat
Driver Booster yükledim. Sürücü güncellemesi yaptı. PC yavaşladı. Sildim ve sistem geri yükledim düzeldi. Kısacası bilmeyen varsa yüklemesin.
Asıl sorum şu:
Windows 10 aygıt yöneticisinden güncelleme yaparsak Windows'un yanlış driver yükleme imkanı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver Booster yükledim. Sürücü güncellemesi yaptı. PC yavaşladı. Sildim ve sistem geri yükledim düzeldi. Kısacası bilmeyen varsa yüklemesin.
Asıl sorum şu:
Windows 10 aygıt yöneticisinden güncelleme yaparsak Windows'un yanlış driver yükleme imkanı var mı?
Otomatik güncelleme ise bende şuana dek hiç driver bulamadı. Bulursa ise yanlış driver yükleme ihtimal çok az. Manüel olarak denerseniz yanlış driverı kurma ihtimaliniz var ama.

Windows’un yok. Belki güncel yükleyemeyebilir diye biliyorum. Driver Booster dizüstü bilgisayarımın ekran kartını bozdu kesinlikle uzak durulmalı.

Merhaba, üçüncü parti yazılımlar genelde tavsiye edilmez. Windows 10 kendisi sürücüleri yüklüyor. Tabii sürücüde bir güncelleme olduğunda kendisi güncellemede yavaş kalıyor.
İstediğiniz sürücünün donanım kimliğini paylaşırsanız forumda yardımcı olacaklardır.

Intel i5 2400 işlemcim var. Intel'in kendi sitesine girdiğimde bir sürü driver güncellemesi var. Hangi birinin bilgisayarda olup olmadığını nasıl anlayacağım.

Geri
Yukarı