Driver Booster sonrası "bu ağa bağlanılamıyor" hatası

hasan4131434

Decapat
Başlıkta yazdığım gibi 2 gündür bu hatayı alıyorum. Driver Booster uygulamasını indirip sürücü güncellemesi yapmıştım ondan sonra bu hatayı almaya başladım. Onla bir alakası var mı bilmiyorum ama yine de belirteyim. Çok fazla çözüm videosu izledim her şeyi denedim ama olmuyor yok düzelmiyor tek ev interneti değil hiçbir ağa bağlanmıyor telefonuma bağlanmayı denedim yine aynı hatayı aldım. Bir çözüm var mıdır?* teşekkürler (802.11n USB Wireless LAN Card)

Yanlış sürücü yüklenmiş anlaşıldığı kadarıyla.
Anakart marka modeli nedir?
Laptopsa, laptop marka modeli nedir?
Doğru sürücü linkini atayım, kendiniz güncelleyin.

Driver Booster uygulamasını önermiyoruz. Yanlış ve uyumsuz sürücüleri kuruyor. Driver Booster uygulamasını silin. Wi-Fi adaptörünüzün herhangi bir markası ve modeli varsa belirtir misiniz?

Driver Booster kullanmamalıydın, yanlış sürücü vs kurabiliyor.

Aygıtı Windows'un kurmasına müsaade edersen daha iyi olur, Aygıt Yöneticisi'nden yapabilirsin.

Aygıt Yöneticisi > Aygıtın kendisi ve çift sol tık > Sürücü sekmesi > Sürücü güncelleştirmesi > Sürücüleri otomatik olarak ara yapabilirsin.

Driver Booster çok yanlış sürücüler yüklüyor. Ya başka bir bilgisayardan sürücüyü indirip kuracaksın ya da Aygıt Yöneticisinden otomatik olarak aratacaksın.

Başlıkta yazdığım gibi 2 gündür bu hatayı alıyorum. Driver Booster uygulamasını indirip sürücü güncellemesi yapmıştım ondan sonra bu hatayı almaya başladım. Onla bir alakası var mı bilmiyorum ama yine de belirteyim. Çok fazla çözüm videosu izledim her şeyi denedim ama olmuyor yok düzelmiyor tek ev interneti değil hiçbir ağa bağlanmıyor telefonuma bağlanmayı denedim yine aynı hatayı aldım. Bir çözüm var mıdır?* teşekkürler (802.11n USB Wireless LAN Card)
Bilgisayarı yeniden formatla ve driver booster gibi çer çöp driver toolkit tarzı programları bir daha kullanma. En iyisi manuel olarak sürücüleri kurmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı