Driver Booster Sürücüleri Nasıl Silinir?

EminStroq

Femtopat
Discord sesteydim, arkadaşım geldi, bu lanet olası programı bana indir dedi ve PC yavaşladı. Nasıl yüklediği sürücüleri silerim bu lanet programın? Bize Windows Update yeter.

ApRa

Terapat
Makaleler
112
Muhtemelen sistem geri yükleme noktası oluşturmuştur. Göz atın ve mevcutsa geri yükleme yapın.

Akil Gündoğan

Yottapat!
Makaleler
25
Yer
Türkiye
Sürücüleri tek tek silmek pek mantıklı bir yol değildir. Bazılarını istesen de silemezsin zaten. Denildiği gibi temiz kurulum yapmanız en iyisi olacaktır böyle bir durumda.

m3081

Decipat
Makaleler
3
Discord sesteydim, arkadaşım geldi, bu lanet olası programı bana indir dedi ve PC yavaşladı. Nasıl yüklediği sürücüleri silerim bu lanet programın? Bize Windows Update yeter.

Driver Booster yüklediği sürücüler yanlış fakat Windows Update'in yüklediği sürücülerde eski en iyisi temiz kurulum yap ve sürücüleri resmi sitelerden tek tek indir.

Ates_Dnr07

Hectopat
Yer
Basketbol oynuyor
Temiz kurulum en mantıklısı.

Ahmet_Kaan

Decapat
Yer
Eskişehir
Ben çok küçükken bir program ile tüm sürücüleri silmiştim. Ne yaptığımı zannediyordum bilmiyorum. Bilgisayar uzunca bir süre açılmadı. Sonra garip bir şekilde açılmıştı. Tek tek sürücüleri indirmişti. Programın ismini hatırlasaydım bile ben de temiz kurulum öneririm.

MisakiTaro

Zettapat
Makaleler
1
Yer
Yüksek RPM ile Galax'ta çalışıyor.
Format atamam diyorsan ekran kartı ve ses sürücünü güvenle modda bununla temizleyebilirsiniz.

Diğerlerini silmek için de aygıt yönetisinden sağ tık kaldır derken sürücüleri sil şeklindeki kutucuğu işaretleyebilirsin.

Lakin pek sağlıklı bir yöntem değil çünkü sürücüleri bazen tam olarak silemeyebiliyor ya da bazı sürücülerin silinmesine izin vermiyor.

En mantıklı yöntem format olacaktır.

Konuşma tarzın ilginçmiş. :D

Yukarı