Driver güncelleme

Alp34

Hectopat
Katılım
5 Nisan 2014
Mesajlar
222
Beğeniler
14
Merhaba arkadaşlar bazı kişilerin driver yükleme programları ile driverlarımızı güncellersek bilgisayarda sorun çıkacağını söylüyor. Bu doğru mudur? Eğer değilse internetten bir program buldum lObit'in "Driver Booster" adlı programını. Genelde lObit'e kimse güvenmiyor ama internetten araştırdığımda olumlu şeyler gördüm bir de size sorayım dedim. Eğer driver yükleme programları ile driverlarımızı güncellersek bilgisayarda gerçekten sorunlar çıkıyorsa ben güvenli yoldan sürücülerimi nasıl güncellerim? Şimdiden teşekkürler. :)
 
P

Poseidon_ROG

Ziyaretçi
Ben WİN 8.1'de Driver Pack Solution kullandım. Sorun yok :D

Ama ekran kartı driverini sitesinden yükle.
 

sait.jobs

Hectopat
Katılım
5 Nisan 2014
Mesajlar
396
Çözümler
2
Beğeniler
65
Yer
Ankara/Kalecik
Hadi ilk yorumun benden:D.Driver Pack solition 14 ile güncelle sen bilgisayarını ben o programı kullandım.Pek de memnun olduğum söylenemez.Ama yinede driver indiriyor.Driver Pack solition daha iyi ve daha güvenilir bence:).
 

Hakan Gündoğan

Hectopat
Katılım
10 Mayıs 2014
Mesajlar
918
Makaleler
2
Beğeniler
226
Forumdaki yetkili kişiler önermiyor. Bende önermiyorum. Sonra mavi ekran hataları ile boğuşmanız olası.
 

THE_MILLER

Security
Katılım
22 Ağustos 2013
Mesajlar
15.285
Makaleler
34
Çözümler
59
Beğeniler
9.460
Yer
Techno Destek!
Ücretli olarak Driver Genius free olarak ise Slim Driver kullanabilirsin. Lakin yüklemeden önce sistem geri yükleme noktasını oluşturmanı öneririm.
 

memphis64

Hectopat
Katılım
15 Mayıs 2015
Mesajlar
59
Beğeniler
8
Program kullanmadan güncellemenin bir yolu yok mu? Aygıt yöneticisinden yaparsan hep güncel diyor. Ayrıca cihazın kendi sitesinde hep eski driver bulunmakta. Kısacası bu konuda yardımcı olabilecek ve ayrıntılı bilgi verebilecek birisi varsa yardımcı olsun. Şimdiden teşekkür ederim.
 
Yukarı