Çözüldü "DRIVER_POWER_STATE_FAILURE" mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cenk0101

Hectopat
Dizüstü bilgisayarımda uzun zamandır olan bir sorun bilgisayarımı uzun bir süre kullandıktan sonra kapattım ve yarım saat sonra açtım hep böyle oluyor bilgisayar ekranı donuyor hiçbir şey yapamıyorum CTRL alt delete de işe yaramıyor. Dolayısıyla bilgisayarımı düğmesinden kapatmak zorunda kalıyorum bu da bilgisayarıma zarar veriyor son zamanlarda DRIVER_POWER_STATE_FAILURE hatasını almaya başladım bu sorunun çözümünü araştırdım tüm Driver'larımı yeniledim ara sıra hala bu sorunla karşılaşıyorum ve Driver'larımı " Driver pack" üzerinden güncelledikten sonra bilgisayarım daha yavaş açılmaya ve daha yavas kapanmaya başladı bir bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz lütfen.

Çözüm
CCleaner tarzı programlarınız varsa kapatın. Tekrar mavi ekran hatası aldığınızda paylaşın ve ayarın bu şekilde olduğundan emin olun.
CCleaner tarzı programlarınız varsa kapatın. Tekrar mavi ekran hatası aldığınızda paylaşın ve ayarın bu şekilde olduğundan emin olun.

Dosya Ekleri

• minidump-ayari.jpg
    minidump-ayari.jpg
    112 KB · Görüntüleme: 23
Çözüm
Tamam dediğiniz halde tekrar eski ayarlarına mı dönüyor?

Sorun yok o zaman şu an, öyle mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı