Driver'ın güncel olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Driver Booster indir kanka o hangi Driver'ların güncel olup olmadığını gösteriyor.
Driver Booster kullanmayın. Kullandığınız ürünlerin internet sitesinden driverlarına bakıp kendiniz karşılaştırın. Tek tek yapın zaten en fazla 5 dakika sürer.

Driver'in güncel olup olmadığını anlamak kolay. Aygıt yöneticisinden bakarsın. Ama bence eğer güncel olmadığını düşünüyorsanız tekrar güncelleyin. Benim bilgisayarım ve NVIDIA Experience güncel olduğunu söylemesine rağmen güncel değildi.

Driver Booster kullanmayın. Kullandığınız ürünlerin internet sitesinden driverlarına bakıp kendiniz karşılaştırın. Tek tek yapın zaten en fazla 5 dakika sürer.

Bir zararı mı var ben uzun süredir kullanıyorum özellikle bilgisayarı resetlediğimde çok iş yapıyor.

Driver Booster indir kanka o hangi Driver'ların güncel olup olmadığını gösteriyor.
şu milletin driver booster düşmanlığını anlamadım gitti. Tarayıp bakmadan indirip sonra arıza verince suçlu program oluyor
Bir zararı mı var ben uzun süredir kullanıyorum özellikle bilgisayarı resetlediğimde çok iş yapıyor.
Hiç bir zararı yok beceremeyen insanların at gözlüğü ile bakması sadece

Geri
Yukarı