DriverPack virüslü mü?

Otomatik sürücü yükleme programlarını önermiyorum. Donanım kimlikleri ile aratıp kendiniz manuel olarak kurun.
:D Donanım kimlikleri ile Google'dan arama yapınca karşına çıkan tuhaf tuhaf aynı donanım kimliğine ait driver reklamlarını ne yapacağız ? Ne kullanıyorsan o donanımın kendi sitesinden indirin.

:D donanım kimlikleri ile Google'dan arama yapınca karşına çıkan tuhaf tuhaf aynı donanım kimliğine ait driver reklamlarını ne yapacağız? Ne kullanıyorsan o donanımın kendi sitesinden indirin.

En azından bilinmeyen aygıtlardan bakıyorsan hangi sürücü olduğunu bilirsin.

Formatdan önce en az 200fps aldığım oyunda 70e bile düşüyorum ve drop, ve ses aygıtlarında realtek yok realtek driverı eksik bunla beraber birkaç driverda eksik olduğu için fpsin düştüğünü düşünüyorum, ekran kartı driverları kurulu - gtx 1650 - i5 10400f - asus prime h510m-k - manuel anakart driverı kurmak için sanırım bios falan açmak gerekiyormuş bilmediğim için deneyecektim asus prime h510m-k için anakart driver kurma videosu atarsanız sorunum sanırım çözülür ( sanırım bios açarak falan yapılıyor)

Evet viruslu.

Hd3450 surucusu amd sitesinden indirince kurulmuyordu bende burdan yukleyeyim demistim garip garip uygulamalar indirdi.

Ayrica surucu yuklendikten sonra yeniden baslatma istedi, yeniden baslatmadan sonra hala surucusu yoktu ekran kartinin.

Sonra sistem geri yukleme yaptim hepsi gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı