Driversız oyun kolu önerisi

Vengeance1000

Decapat
Daha fazla  
Bende Snopy SG401 vardı fakat düzgün çalışmıyordu. Steam'den lego oyunlarına gireceğim hile gibi algılıyor oyun açılmıyor. Steam'den lego oyunlarını oynayabileceğim driver yüklemeden tak-çalıştır şeklinde oyun kolu önerebilir misiniz? (bütçe 400TL)

Logitech F710 kablosuz 460 lira bandında çift titreşim motorlu ve bu fiyat bandında en iyisi diyebilirim. Logitech F310 olan kablolu modeli 330 lira civarı fakat titreşim motoru bulunmuyor. Ben F710’dan baya memnun kaldım.

Logitech F710 kablosuz 460 lira bandında çift titreşim motorlu ve bu fiyat bandında en iyisi diyebilirim. Logitech F310 olan kablolu modeli 330 lira civarı fakat titreşim motoru bulunmuyor. Ben F710'dan bayağı memnun kaldım.

Benim bilgisayarımda Bluetooth yok. Logitech F310 kablolu alırsam. Lego oyunlarını F310 ile driver kurmadan oynar mıyım? Bende driver kurup aktif edilen Snopy SG401 var. Steam'deki lego oyunları Snopy SG401'i ve driverını hile gibi bir şey algıladığı için oyun açılmıyor. Açılsa da kolu algılamıyor. Logitech F310'u da Steam lego oyunları hile olarak algılar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı