Drone korkusu nasıl yenilir?

Zengin dertleri işte (!) Babanın elini yaralaması onun hatası. Sen kendini geliştir. Yavaş bir şekilde uçur. Ve çokta yakından uçurma. O zaman kendine güvendiğin için korkmazsın.

Sorun yok, normal sayılır.

Çıkardığı sesten mi korkuyorsunuz?
çıkardığı ses ve incitmesinden.
Sizi anlıyorum, Drone'lara yaklaşmaya ve yanlarında durmaya çalışın ve eğer durumunuz iyiyse bir tane alıp kullanın ve alışmaya çalışın.
elimde 1 tane mevcut zaten. onu uçurmak istiyorum ama deiğdim gibi korkuyorum.
Kaç yaşındasınız?
15
Zengin dertleri işte (!) Babanın elini yaralaması onun hatası. Sen kendini geliştir. Yavaş bir şekilde uçur. Ve çokta yakından uçurma. O zaman kendine güvendiğin için korkmazsın.
anladım sağolun deniyeceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam aklıma hemen bu videolar geldi.😃
Elinizi pervanelere götürmediğiniz sürece bir şey olmaz. Çıkardığı sesten neden korkuyorsunuz? Kulaklarınız hassas mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam aklıma hemen bu videolar geldi.😃
Elinizi pervanelere götürmediğiniz sürece bir şey olmaz. Çıkardığı sesten neden korkuyorsunuz? Kulaklarınız hassas mı?
hocam böyle benim drone gereksiz fazla ses çıkarıyor

Çıkardığı ses ve incitmesinden.
Gayet normal lâkin dikkatli olmanızda her ne olursa olsun fayda var elbette.

Anormal bir durum -yazdığınız kadarıyla görünürde- yok zira alışma sürecinde cihazdan çekinmeniz; gerek yapısını gerek ise çıkardığı sesi, bunların yanı sıra meşakkatli olan kullanımını göz önünde bulundurduğumuzda aslında çok da şaşırılacak bir durum değil.

Gayet normal lâkin dikkatli olmanızda her ne olursa olsun fayda var elbette.

Anormal bir durum -yazdığınız kadarıyla görünürde- yok zira alışma sürecinde cihazdan çekinmeniz; gerek yapısını gerek ise çıkardığı sesi, öte yandan meşakkatli olan kullanımını göz önünde bulundurduğumuzda aslında çok da şaşırılacak bir durum değil.
hocam peki uçura uçura alıaşbilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı