Drop Plus nasıldır?

Draugr

Hectopat
Daha fazla  
HS50 Pro aldım 400 TL'ye ses kalitesi çok iyi fakat mikrofonu biraz yankı yapıyor(son seste çok yapıyor) önceki kulaklıktan buna geçmemin nedeni de yankıydı. Sizce drop Plus alsam sorunum çözülür mü yoksa hiçbir şey fark etmez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
HS50 Pro aldım 400 TL'ye ses kalitesi çok iyi fakat mikrofonu biraz yankı yapıyor(son seste çok yapıyor) önceki kulaklıktan buna geçmemin nedeni de yankıydı. Sizce drop Plus alsam sorunum çözülür mü yoksa hiçbir şey fark etmez mi?

Sorun çözülür ben Rampage Drop Plus kullanıyorum eğer ses sizi aşırı rahatsız emezse bence kullanmaya devam edin rahatsız edecek derecedeyse drop Plus'a geçilebilir.

Sorun çözülür ben Rampage Drop Plus kullanıyorum eğer ses sizi aşırı rahatsız emezse bence kullanmaya devam edin rahatsız edecek derecedeyse drop Plus'a geçilebilir.

Ses Full iken kulaklıkta ses kaydedicisinden kayıt başlatınca videonun sesi geliyor mu deneyebilir misin?
Yarın yazarsanda olur.

Drop Plus daha iyi özellikleri olarak biliyorum fakat Rampage garantisi beni korkutuyor bu yüzden HS50 Pro'ya yöneldim yine de teşekkür ederim.
Rica ederim hocam. Endişenizde haksız sayılmazsınız. Önceki kulaklığım Rampage'di ve Allah var, çok sövdürmüştü kendisine.

Almadan önce kesinlikle Rampage istemiyordum ve forumda gezerken övülen bir model olduğundan dolayı aldım :)

Derseniz ki HS50 / HS50Pro kötü müdür, katiyen değildir. Uzun yıllar kullanırsınız inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı