DS4 bağlanıyor sonra bağlantısı kopuyor

Ayemmaus

Decapat
Birkaç gün önceye kadar Dark Bluetooth 4.0 ile bilgisayara Dualshock 4 V2 cihazımı DS4WIndows programı ile kullanıyordum. Bluetooth dongle cihazını bir ara çıkartmak zorunda kaldım. Geri taktığımdan beri cihazı bilgisayara bağladıktan hiç gelmeyen aygıt ekle cihaz kurulumu diye bir bildirim geliyor ona tıkladığımda bağlantı başarılı deyip 5 saniyeliğine duruyor ve gidiyor. Dualshock cihazı da Bluetooth'u kapatıyor. Kablo ile bağlanabiliyorum ve kabloyla bağlandığımda DS4WIndows görüyor. Format attım hala aynı durumu yaşıyorum. Cihaz o günden beri masadan ayrılmadı bile Bluetooth dongle da 5 dakikalığına çıktı. Sizce problem cihazda mı Bluetooth dongle'de mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç gün önceye kadar Dark Bluetooth 4.0 ile bilgisayara DualShock 4 V2 cihazımı DS4Windows programı ile kullanıyordum. Bluetooth dongle cihazını bir ara çıkartmak zorunda kaldım. Geri taktığımdan beri cihazı bilgisayara bağladıktan hiç gelmeyen aygıt ekle cihaz kurulumu diye bir bildirim geliyor ona tıkladığımda bağlantı başarılı deyip 5 saniyeliğine duruyor ve gidiyor. DualShock cihazı da Bluetooth'u kapatıyor. Kablo ile bağlanabiliyorum ve kabloyla bağlandığımda DS4Windows görüyor. Format attım hala aynı durumu yaşıyorum. Cihaz o günden beri masadan ayrılmadı bile Bluetooth dongle da 5 dakikalığına çıktı. Sizce problem cihazda mı Bluetooth Dongle'de mi?

Sorunu bende yaşıyorum çözebildinizi?

Yeni konular

Geri
Yukarı