DS4 tetik tuşu tamiri ve diğer sorunlar için fiyat

Firostr

Kilopat
Daha fazla  
DS4 kontrolcümün R1, R2, L2 tuşları sıkıntılı kendim parça alıp tamir etmeyi denedim ama beceremedim.
Sadece PC'de kullanacağım ve USB kablo ile bağlayınca sürekli bağlantı kopuyor ama Bluetooth ile bağlayınca sıkıntı yok.
Bunların fiyatı ayrı ayrı ne kadar tutar? Tamir ettirmiş kişiler fiyatı ve tarihi yazarsa sevinirim.
Amacım götüreceğim tamirci yüksek fiyat isterse bir şeyler iddia edebilmek.

Son düzenleyen: Moderatör:
200-250 gibi bir fiyat tutar büyük ihtimal. Bu arada umarım kendiniz tamir etmeye çalışırken daha beter hale getirmemişsinizdir. Benim başıma geldi şuan DS3 kumandanın bataryası bozuk.

200-250'nin içinde anakart büyük bir paya sahip sanırım.
En kötü şarj aleti ile şarj edip Bluetooth ile kullanırım şu an.

Mahallemdeki 2 yere sordum biri 100-120 diğeri 100TL tutar dedi. Gayet güzel ikisine de anlattım. Elimle içindeki plastik şeylere basınca çalışıyor dedim yani sadece tuşlar değişecek. Adam dediğimi anlamasına rağmen. Onlar takım halde değişmesi gerekiyor dedi. Yani bütün tuşların altındaki yeşil şey(X kare yuvarlak yani hepsi). Üzerindeki plastikler ve tetik tuşları değişecek dedi. Kısacası çalışan parçayı da değiştirecek.
İlerleyene zamanlarda ya İstanbul bahçelievlere götüreceğim ya da internetten bu sefer İngilizce videolara bakacağım.
Dediğiniz tuşların fiyatı 15TL civarında satılıyor, o kadar da işçilik alsa 30TL olur. Ben geçen sene tuş takımını ve bataryayı değiştirip 45TL vermiştim.

Bu arada batarya konusunda orijinal almaya özen gösterin yine de siz bilirsiniz. Ben çok hassasım ondan belirtmek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı