DSL ışığı yanmıyor

Meggy

Kilopat
ADSL internet kullanımından gün itibariyle VDSL internete geçmiş bulunmaktayım. Millenicom 100 Mbps internet paketini satın aldım ve kurulum gerçekleşti. Alt yapım 56 Mbps destekliyor gözüküyor 85 Mbps alıyordum gayet mutlu etti. Daha sonra DSL ışığı kesildi şu anda sinyal alamıyorum. Ne yapmam gerekiyor? Dış kapı girişinden CAT 6 kablo ile evime splittere kablo çekmiştim. ADSL internetimde bu şekilde kullanıyordum yalın olarak, şu anda ise VDSL bağlantım kesildi. Sorun ne olabilir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde başıma gelmişti bir kere. Ana porttaki girişimi çıkartıp başka müşterinin kablosunu takmışlar. Arayıp arıza kaydı bırakmıştım. 2 gün içinde çözdüler. Arayıp arıza kaydı bırakman en iyisi bence.

Benimde başıma gelmişti bir kere. Ana porttaki girişimi çıkartıp başka müşterinin kablosunu takmışlar. Arayıp arıza kaydı bırakmıştım. 2 gün içinde çözdüler. Arayıp arıza kaydı bırakman en iyisi bence.
O şekilde arıza kaydı bıraktım. Sizlerinde Millenicom muydu acaba? Beklemeden kendim halletmek istiyorum acaba ne yapabilirim?

Bunu servis sağlayıcınız hariç ancak elektrikçi gelip binanızda ki elektrik tesisatına bakarak anlayabilir. Bence arıza kaydının sonuçlanmasını bekleyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı