DSL kablo önerisi

KuoNN

Megapat
Makaleler
3
Duvardaki prizden modeme kadar olan bağlantı için kablo arıyorum, 15 metre uzunluğunda. Sanırsam DSL kablosu olarak geçiyor. Önerdiğiniz bir ürün var mıdır? Bütçe belirtmeye pek gerek yok diye düşünüyorum ama 50 TL diyelim bütçeye.

@Ulunay

Duvardaki prizden modeme kadar olan bağlantı için kablo arıyorum, 15 metre uzunluğunda. Sanırsam DSL kablosu olarak geçiyor. Önerdiğiniz bir ürün var mıdır? Bütçe belirtmeye pek gerek yok diye düşünüyorum ama 50 TL diyelim bütçeye.

@Ulunay

CAT 6 kablo alıp 1 çift telini kullanıcaksın bir ucunu binadaki kroneye çakıcaksın diğerine ise RJ11 uc takacaksın eğer telefon kablosu alırsan zamanla hat kalitesi düşecektir çünkü o kabloların çoğu kalite anlamında kötüler tek Türk Telekom'un kendine özel olan telefon kablosu var siyah dış mekana uygun en iyi telefon kablosu odur onun dışında CAT 6 tercih etmen en iyi tercihtir ve CAT 6 olarak da nexans kablo alabilirsin 20 metre olarak kendim kullanıyorum ve 3 yıldır bir sorun çıkartmadı.

@AirJET hocam tavsiye için teşekkürler ancak telefon kablosu gerekli. Ek olarak diğer dediğiniz işlemi yapamam zaten. Telefon kablosu olarak önerebileceğiniz bir şey var mıdır? Link paylaşır mısınız?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı