DSX hangi emülasyonda olmalı?

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Videoda adam Xbox 360 emülasyonunu seçiyordu. Fakat sanırım bunda DualSense'nin üzerindeki touchpadi kullanamıyoruz. Ben şimdi DualShock 4'ü seçtim bu sefer de ne farkı oluyor? Bunda emülasyon da duelsense özellikleri olmuyor mu?
Not: DSX uygulamasını Steam'deki oyunlar için kullanıyorum.

1675804164465.png

Hocam hiç bir farkı yok DS4 oyun destekliyorsa logolar vs DS4 e göre oluyor Toucpad hep aktif siz kapatmadıysanız desteklemeyen oyunda xbox360 alın.

Bu programı her zaman kullanacakmış gibi düşünmeyin. Çıkan son oyunlar DualSense destekliyor zaten, desteklemeyen DualShock 4 destekliyor, o da olmadı Steam'den her oyunu oynuyorsunuz zaten.

Yani DualShock 4 emülasyon daha mantıklı programı kullanırken.

Bu programı her zaman kullanacakmış gibi düşünmeyin. Çıkan son oyunlar DualSense destekliyor zaten, desteklemeyen DualShock 4 destekliyor, o da olmadı Steam'den her oyunu oynuyorsunuz zaten.

Yani DualShock 4 emülasyon daha mantıklı programı kullanırken.
Ek olarak belirteyim dualsense destekli oyunda emülatör vs hiç bir şey açık olmaması lazım ve kablolu bağlantı sağlanmalı.

Warzone 2.0 tetik desteği var.
Uncharted.
Sackboy.
Far Cry6.
Metro Exodus deneyimlediklerim.
Epic içinde geçerli.
Forza 4 5(Game Pass de kullanıyorum) dede DSX ile mod açıyoruz oda güzel oluyor.
Listenin devamı burada ama buradaki biraz eksik.

Uncharted da var mı be ben daha geçen hafta DSX kullanarak bitirmiştim. Liste de Spider-Man Remastered'ı gördüm de Duelsense özellikleri için DSX uygulamasını kapatıp sadece kolu kablolumu bağlamalıyız?

Son düzenleme:
Uncharted da var mı be ben daha geçen hafta DSX kullanarak bitirmiştim. Liste de Spider-Man Remastered'ı gördüm de Duelsense özellikleri için DSX uygulamasını kapatıp sadece kolu kablolumu bağlamalıyız?
Aynen hocam last of us da öyle gelecek ortada beyaz ışık yanacak o zaman tamam

Aynen hocam Last of Us da öyle gelecek ortada beyaz ışık yanacak o zaman tamam.

Hocam ben kablolu bağladım GTA oynarken oyunun sesi gitti ama arkada arkadaşlarımla konuşuyorum onların sesi gitmedi ayarlardan hapörlere Wireless Controller yapmış onu geri benim kulaklığıma ayarlardım fakat değişmedi. Ben nasıl düzelteceğim?

Hocam ben kablolu bağladım GTA oynarken oyunun sesi gitti ama arkada arkadaşlarımla konuşuyorum onların sesi gitmedi ayarlardan hapörlere Wireless Controller yapmış onu geri benim kulaklığıma ayarlardım fakat değişmedi. Ben nasıl düzelteceğim?

DSX açık mı önce kolu çek test et sesi normale dönüyor mu sonra da kolu tak Wireless'e geçerse düzelt dene bakalım

Yeni konular

Geri
Yukarı