DTS ve Dolby, Microsoft Store'da indirimde!

Max_Payne

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Gürcistan - Rusya sınırı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dolby ve DTS uygulamalarının kulaklık performansını deneme sürümünde denedikten sonra aylardır indirime girmelerini bekliyordum. DTS Headphone X 56 liradan 39 liraya düşmüş durumda. Dolby Atmos Headset ise 42 liradan 34 liraya düşmüş. Uygulamaları yükledikten sonra uygulama içi satın alma kısmından satın alabilirsiniz. Benim gibi indirime girmesini bekleyenler vardır diye konu açma gereksinimi duydum. Merak edenler için söyleyeyim, benim gönlüm DTS'den yana olduğu için DTS satın aldım.

@Ek01000 Hiç bilmiyorum. Ama DTS Sound Unbound uygulamasında DTS destekli kulaklığınız varsa modelinizi girip uygun ayarlarda kullanabiliyorsunuz. DTS desteği olmayan diğer kulaklıklar içinse standart headphone ayarı mevcut.
Ek Açıklama 2020-08-12 192038.png

E bu yazılımlar olunca ne oluyor ki? Bariz bir iyileşme var mı ki acaba seste?
Müzik dinlerken ve dizi/film izlerken kulağı yormayan, tatmin edici ses kalitesi var. Rainbow Six Siege gibi bir oyunda ses performansı beni mutlu ettiği için satın aldım ben. Eğer test etmek isterseniz her iki uygulamanın da 20 gün deneme süresi var.

Tek seferlik diye biliyorum.

Müzik dinlerken ve dizi/film izlerken kulağı yormayan, tatmin edici ses kalitesi var. Rainbow Six Siege gibi bir oyunda ses performansı beni mutlu ettiği için satın aldım ben. Eğer test etmek isterseniz her iki uygulamanın da 20 gün deneme süresi var.

uygulama içinde ayrı ayrı satın alımlar var anladığım kadarıyla hepsi nekadara patlıyor bilgi verebilirmisin? tek seferlikmi abonelik gibi bir sistemmi ? emin olamadım sende iki yazılımda yüklü heralde dönüş yaparsan sevinirim 2+1 ses sisteminde kullanmayı düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı