Dual Core E6500 Oyun açınca PC kilitleniyor

İşletim sistemi
Windows 7

alikml042

Centipat
Merhabalar 2-3 gün önce normal bir şekilde LOL oynarken bu gün oyunu açmaya çalıştığımda istemci açıldı gayet güzel oyun buldu şampiyon seçtim tam istemci kapanıp yükleme ekranı gelecekken PC donup kalıyor. Hiçbir komuta cevap vermiyor tek yok güç kaplosunu çekip reset atınca düzeliyor. Ne yaptıysam olmadı. Isınma sorunu yok kontrol ettim fanlar temiz daha yeni temizledim PC'de zerre toz yok. Lütfen yardım edin çıldırmak üzereyim PC'yi kıracağım oynadığım zaten tek oyun vardı o da gitti.

Sistemim:
Intel Pentium Dual Core E6500 1.92 GHz.
2 GB RAM.
Onboard ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel Pentium Dual Core E6500 1.92 GHz.
Burada yanlışlık var sanırım. İşlemci 2.93Ghz normalde? Ve çift çekirdekli işlemci olduğu için oyun dışında açık bir şey bırakmayın arka planda.

Burada yanlışlık var sanırım. İşlemci 2.93GHz normalde? Ve çift çekirdekli işlemci olduğu için oyun dışında açık bir şey bırakmayın arka planda.

Yok hiçbir şey açık değil sorunun nereden geldiğini anlayamadım.
Hiçbir program açık değil. Anti-Virüs'ü bile kapattım ancak düzelmedi can sıkıntısından patlacağım artık ne yaparsam yapim olmuyor.

Bir çok Anti-Virüs ile sistemimi tarattım. Fakat hiçbir şey çıkmadı. Çözüm yolu arıyorum oyunun yetkililerine mail attım geri dönmelerini bekliyorum hepinize yanıtlarınız için teşekkürler.

Isınma yok mu? Bu ne o zaman?

7dsf48fgd48f.jpg

Ekran kartı da yok İşlemciye güç biniyor zaten donmaması mümkün değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı