Dual Core E6500 sisteme yükseltme

kaan01

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bir masaüstü var 4-5 yıl önce 800 TL'ye almıştık. Şimdi ben bunun parçalarını değiştirmek istiyorum. Ekran kartını veya RAM'i yada işlemcisini PC'nin özelliklerini yazayım. Sizler de ekran kartı yerine ne alabilirim ve RAM mi yoksa işlemci mi alayım, ona karar verirseniz çok sevinirim. Özellikler:
  • RAM: 2 GB
  • İşlemci: Pentium(R) Dual-core CPU E6500 @ 2.93 GHz 2.94GHz
  • 32 bit
  • Ekran kartı: Nvidia GeForce 210 512 MB
Arkadaşlar yeni bir PC dizecek kadar param yok o yüzden 1-2 parçasını değiştirebilirim ancak. Lütfen bir el atın. :)
İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sisteme daha fazla yatırım yapılmaz. Yapılsa da para boşa gider. Paranızı biriktirmeye devam edin. 1500 TL gibi bir seviyeye gelince güzel bir bilgisayar toplarsınız.

1500 TL biriktirin demişsiniz fakat benim yapım da para biriktiremem ben. :D Öyle bir yapım var, hemen harcarım. Bu özelliklere yatırım yapmaktan başka çarem yok PC kasası sorun çıkarmaz herhalde. Çıkarır mı?

1500 TL biriktirin demişsiniz fakat benim yapım da para biriktiremem ben. :D Öyle bir yapım var, hemen harcarım. Bu özelliklere yatırım yapmaktan başka çarem yok PC kasası sorun çıkarmaz herhalde. Çıkarır mı?

Para biriktirmek kolay iş değil zaten. Her insan zorlanır. Bazı şeyler için biriktirmeniz gerekli :) Bu sisteme para harcar iseniz daha çok üzülürsünüz. Hangi oyunları oynamak istiyorsunuz siz ?

Ben Infestation'un PVP'lerini oynuyorum en düşük ayarda giriyorum fakat girerken çok bekletiyor. League of Legends oynuyorum, Smite oynuyorum CS Borderlands mıydı neydi adı unuttum, BF3 oynamak istiyorum açarsa tabi. :)

Dediğim gibi RAM'i 4 GB'a tamamlayın. R7 250 gibi giriş seviyesi bir ekran kartı alın. RAM önermemiz için CPU-Z yazılımından Memory bölümünden bir görüntü paylaşır mısınız? Ayrıca yine CPU-Z yazılımındaki SPD bölümünde kaç slot olduğunu ve kaç tanesinin dolu olduğunu belirtir misiniz?

upload_2014-8-24_12-11-46.png
upload_2014-8-24_12-12-6.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı