Elektronik Dual RX 6700 XT OC 9749 TL+1755 TL Cashback

Hepsi burada satıcısı beta plus gaming gen ile ilgisi yok. Ben riske girmedim gaming gen den aldım

Bilgili arkadaşlar fatura harici başka birşey sisteme yükleniyor mu ürün kodu nerde mesela

Hepsi burada satıcısı beta plus gaming gen ile ilgisi yok. Ben riske girmedim gaming gen den aldım

Bilgili arkadaşlar fatura harici başka birşey sisteme yükleniyor mu ürün kodu nerde mesela
Ürün kodu kutudaki etikette.
Fatura görseli ile siteden sipariş bilgilerinin ekran resmini alıp ikisini de yükleyin.

Arkadaşlar ekran kartını İtopya'dan almış bulundum ve cw var rahatsız edici şekilde. Ekran kartının jelatinlerini yırttım. İade etmeyi düşünüyorum. Durumu benim gibi olan biri var mı acaba? @DelirmişPC hocam sen ürünü deneyip mi geri yolladın acaba?
Hayır kargodan iptal ettim ama şartlara göre açılmış kutu iade alınıyor diye biliyorum yinede şansını dene

Arkadaşlar çok fazla kafa karışıklığı var ve bilmeden onaylamadan yazıyor bazı arkadaşlarımız. Özet geçeyim;

1 Hepsiburada satıcı şartı yok.
2 Amd oyunları Betaplus ile veriliyor
3 Cashback kampanyasına Betaplus dahil.

Kendi başvurumu kontrol ettiğimde onaylı olarak görüyorum ve AMD oyunlarını da aldım.

Hepsiburada satıcısı beta Plus Gaming gen ile ilgisi yok. Ben riske girmedim Gaming genden aldım.

Bilgili arkadaşlar fatura harici başka bir şey sisteme yükleniyor mu ürün kodu nerede mesela.

Betaplustan alıp cashback onayı almışlar.

Eğer hwinfo sensör verileri doğru ise cw'den daha büyük problemleri var. Vrm'ler stok voltajda tam yükte uzun süre çalıştığında 102 103 dereceleri görüyor. Allah'tan bana gelen kart 1070 mv 2650 mhz undervolt oldu da 80 derecelerde tutabildim vrm sıcaklığını. Kıyaslama olması için rx 6700 xt nitro+ verilerini söyleyeyim, en baba yükte 72 73 derece vrm sıcaklığı vardı hwinfo'da...

Düzenleme: Sorun soğutma bileşenlerinden kaynaklanmıyor. Kocaman bir soğutma bloğu var, fanlar çok performanslı, her bileşenin üzerinde yeterli kalınlıkta termal pad mevcut. Muhtemelen sıcaklığın sebebi kullanılan vrm fazlarının sayısının az olmasından kaynaklı veya hwinfo doğru beri aktarmıyor. Çünkü kart gpu sıcaklığı açısından gayet sessiz ve serin çalışıyor.
Hocam bu dediginiz sadece Asus için mi gecerli yoksa 6700 serisi için mi

Hocam bu dediginiz sadece Asus için mi gecerli yoksa 6700 serisi için mi
Hocam Rx 6700 XT serisinden sadece Sapphire Nitro ve Asus Dual kullandım. Nitro'yu bilirsiniz zaten kocaman bir kart hem de en üst seri kartlardan biri bu yüzden sıcaklık değerleri çok iyiydi.

Aslında Asus Dual'in de soğutması üst düzey gözüküyor. Fanları büyük ve kaliteli, soğutma bloğu yatay değil dikey sıralanmış böylece daha fazla alüminyum yaprakları ve kalın bir alüminyum bloğu var ama yanlış görmediysem vrm'lerin üstünde termal pad yok. Bu yüzden on dakika 180w tüketim yapılırsa kartın vrm'ler 100 derecelere oturuyor gibi görünüyor. Araştırmalarıma göre vrm'lerin çalışma sıcaklığı maksimum 125 derece olarak belirtilmiş forumlarda. Biraz undervolt ile performans kaybı olmadan tüketimi 140w civarına indirebildim. Böyle olunca vrm'ler 82 83 derece takılıyor ki güvenli değerler sayılır. Gpu sıcaklığı ve hotspot değerleri zaten iyi.

Emin olamadım belki iade ederim.

Geri
Yukarı