Elektronik Dual RX 6700 XT OC 9749 TL+1755 TL Cashback

Bugün mağazadan alırsam başvuru yapabilir miyim?

Özür dilerim, bugün satın alırsanız 26 Ağustos'a kadar başvuru yapabilirsiniz. Mağaza veya İnternet alışverişi olması önemli değil ama faturanın bugün içerisinde kesilmiş olması lazım.

Kampanya Periyodu:18 Haziran 2022 – 12 Ağustos 2022
Başvuru Periyodu:2 Temmuz 2022 – 26 Ağustos 2022

@Moon7Shine bu saatten sonra Itopya Web sitesinden almak geç, irsaliye tarihine göre fatura kesimi yapıyorlar. Ben dün gece başka Asus ürün aldım halen kargo alması beklemede ve faturam kesilmedi. Kargoyla Cumartesi günü çalışmaları yok ama verecekleri kargo 6 iş günü dağıtım yapmakta. Bugün aradım kargoya vereceklerini sanmıyorum diye müşteri hizmetleri böyle bilgi aktardı. Bugün ki tarihe kesilmezse iade edeceğim ürünü ve erken gece sipariş vermiştim bu nasıl anlaşma anlamadım kargo alsın işte Cumartesi anlaşma yok ne demek özel anlaşmaya gerek yok ki bugün haftaiçi Cuma kargonun alması gerek. Müşteri hizmetleri ya bilgili değil anlamıyor yada bana düzgün anlatamadı.

@Abd121 kargoya verildi İtopya'dan çıktı ürün halen mail adresine veya İtopya sitesinde fatura yok. Bunlar bilerek mi fatura kesmiyorlar? Normalde başka yerden aldığım her ürün kargo verilmeden öncede fatura düzenlenirdi. İtopya bana sarmadı gibi Allah'tan aldığım ürün ekran kartı değil fatura gelmezse iade edeceğim. Bir de bu konuyu anlatınca karşısında müşteri değilmiş gibi cevap veriyorlar. Tok satıcı gibi rahat tavırlarla istediğimiz zaman keseriz göndeririz şeklinde cevap alıyorum.

@Abd121 kargoya verildi İtopya'dan çıktı ürün halen mail adresine veya İtopya sitesinde fatura yok. Bunlar bilerek mi fatura kesmiyorlar? Normalde başka yerden aldığım her ürün kargo verilmeden öncede fatura düzenlenirdi. İtopya bana sarmadı gibi Allah'tan aldığım ürün ekran kartı değil fatura gelmezse iade edeceğim. Bir de bu konuyu anlatınca karşısında müşteri değilmiş gibi cevap veriyorlar. Tok satıcı gibi rahat tavırlarla istediğimiz zaman keseriz göndeririz şeklinde cevap alıyorum.
Panik yapmayın, kampanyanızı talep etmek için çok zamanınız var. Üzerinde doğru tarih olan faturayı gönderdikleri sürece. Faturanızı bir hafta geç e-posta ile gönderseler bile sorun değil!

Son düzenleme:
@Abd121 fatura tarihi bugün satın alma yapsa neden olmasın. Umarım dediğiniz gibi olur hocam. Gece saatlerde almıştım ürün kargoya verildi sanırım artık bugün olarak fatura kesmeleri gerekli ama kendileri de net cevap vermiyor bir de söyledikleri "Üzülerek belirtmek isteriz ki fatura kesim tarihiniz kampanya tarihleri içerisinde yer almayacaktır" diye mesaj aldım. Ne demek yer almayacak kargo verilmiş erkenden alınmış ürün böyle saçmalık olabilir mi?

@Abd121 why not if the invoice date makes a purchase today. I hope it will be as you say, sir. I bought it at night and the product was shipped. I think they need to issue an invoice as of today, but they do not give a clear answer, and I received a message saying "We are sorry to say that your invoice date will not be included in the campaign dates". What does it mean, can a product that has been shipped and bought early be such nonsense?
I don't know, but the Invoice date should always be the 12th if it was shipped today on the same day as the shipping day. If they do anything else, they're being bad for no reason!

Yeni konular

Geri
Yukarı