DualSense bozuldu!

Matteach

Hectopat
Merhaba dostlar, DualSense'in önce sağ analogu çok hafif drift yapmaya başladı ardından titreşim esnasında şu garip sesler gelmeye başladı(YouTube videosu linkini koydum). Sorum şu bu garanti kapsamında mıdır ve garantiye PS5 ile beraber mi yollamam lazım? Süreç nasıl işler? Konsolu Turkcell'den almıştım. Dualsense garip ses

Son düzenleyen: Moderatör:
27 martta aldım.
14 günü geçmiş. DualSense'in kronik bir hatası zaten. Eğer cihazın içinden çıkansa isterseniz iade edebilirsiniz tüm kutuyu servisten DOA raporu talep edip. Ama tamir ettirmek isterseniz yine servise gönderip ücretsiz tamir talep edersiniz. Turkcell ile iletişim kurmanıza gerek yok.

14 günü geçmiş. DualSense'in kronik bir hatası zaten. Eğer cihazın içinden çıkansa isterseniz iade edebilirsiniz tüm kutuyu servisten DOA raporu talep edip. Ama tamir ettirmek isterseniz yine servise gönderip ücretsiz tamir talep edersiniz. Turkcell ile iletişim kurmanıza gerek yok.
Değişim talep edebilir miyim? Bu sorun garanti içerisinde sayılır mı? Son olarak konsolla beraber kolu vereceğim eğer değişim olursa ikisi beraber mi değişecek?

Yeni konular

Geri
Yukarı