DualShock 4 bilgisayara bağlanmıyor

axoys

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. 2 gün önce bilgisayarımı formatladım. Format işleminden önce gayet rahat bir şekilde düz DS4'ü kablosuz bağlayıp herhangi bir program olmadan Forza Horizon 4 oynayabiliyordum. Format attıktan sonra yine oyun için kolu bağladım. Bağlandı dedikten sonra ışığın yanmaması lazım normalde diye biliyorum (formattan önce ışık yanmıyordu), bağlandıktan sonra mavi ışık yanıyor ve ne oyunda ne de herhangi bir yerde kol gözükmüyor.

DS4Windows, X360ce gibi gibi programlarda kol hiçbir şekilde gözükmüyor. Kablolu denediğimde ise kol sadece şarj oluyor. Bunun çözümü nedir acaba? Ha bir de eklemek gerekirse aygıt yöneticisinin SS'ini bırakıyorum.

resim_2021-11-19_233504.png

resim_2021-11-19_233636.png

konuyu tekrar açıyorum ds4ü kabloyla bağladığım zaman ne bir windowstan bağlandı gibi bir bildirim alıyorum sadece turuncu ışık yanıyor ve sönüyor her türlü şeyi denedim fakat olmuyor zaten en başta pc görmüyor bağlandı yazısı bildirim gelmiyor yani sadece turuncu ışık denetim masası olayını da denedim o da olmuyor zaten wireless controller gibi bir cihaz çıkmıyor gerçekten şu olayı çözmek istiyorum ds4 boşa gitsin istemiyorum

Mevcut sorun bende de var. Çözümü bulunamadı bir türlü sanırsam.
konuyu tekrar açıyorum ds4ü kabloyla bağladığım zaman ne bir windowstan bağlandı gibi bir bildirim alıyorum sadece turuncu ışık yanıyor ve sönüyor her türlü şeyi denedim fakat olmuyor zaten en başta pc görmüyor bağlandı yazısı bildirim gelmiyor yani sadece turuncu ışık denetim masası olayını da denedim o da olmuyor zaten wireless controller gibi bir cihaz çıkmıyor gerçekten şu olayı çözmek istiyorum ds4 boşa gitsin istemiyorum
arkadaşlar sorunu 2-3 defa yaşamış olarak söylüyorum. Bulabildiğim tek çözüm bilgisayarı sıfırlamak oldu, driverlarda bir eksiklik olduğunu fark ettim fakat bunun benim bulabildiğim tek çözümü sıfırlamak.

Yeni konular

Geri
Yukarı