Dualshock 4 için analog koruyucu gerekli mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DenizG101

Hectopat
Dualshock 4 için analog koruyucu gerekli mi? V2 kolların analogu aşınıyor mu?

Kolay kolay aşınacağını sanmam, başıma gelmedi.

İstiyorsanız koruma amaçlı alın ama önemli olan onlarla rahat edebilecek misiniz?

Kolay kolay aşınacağını sanmam, başıma gelmedi.

İstiyorsanız koruma amaçlı alın ama önemli olan onlarla rahat edebilecek misiniz?
O sorunun cevabın bende merak ediyorum :D. Eğer dediğiniz gibi kolay aşınma yapmıyorsa almaya gerek yok o zaman.

O sorunun cevabın bende merak ediyorum :D. Eğer dediğiniz gibi kolay aşınma yapmıyorsa almaya gerek yok o zaman.

Bence siz böyle orijinalliğini bozmadan kullanın. O analoglar aşınana kadar çok rahatsız eder o plastik parça hissi sizi :D Daha sonra aşındı diyelim en kötü ihtimalle direkt analog başlarını değiştirirsiniz.

Rahatsız etmeyen kaliteli silikon koruyucular var.
Ben olsam silikonlu kullanırım. Çünkü bu dayanıklı bir tüketim ürünü ve aşınmasını hiç istemem.

Ben silikonsuz kullanamıyorum, gayet sıkı saran kaliteli silikonlar var, ergonomiyi artırıyor bence. Ek olarak ilk ds4'ler aşınıyordu, yenilerinde muhtemelen malzemeyi güncellemişlerdir ama ben kullandığım 3 ds4'e de taktım silikon (2si 1. nesil)

Ben silikonsuz kullanamıyorum, gayet sıkı saran kaliteli silikonlar var, ergonomiyi artırıyor bence. Ek olarak ilk ds4'ler aşınıyordu, yenilerinde muhtemelen malzemeyi güncellemişlerdir ama ben kullandığım 3 ds4'e de taktım silikon (2si 1. nesil)

Bilmiyorum hocam bende ikinci nesil DS4 var, hiç aşınma problemi yaşamadım. Tabi ne kadar aşırı oynandığına göre değişir, benim DS3 bile yeni gibi :D

Varsa kaliteli bir ürün öneriniz ben de inceleyeyim. Sanmıyorum memnun kalacağımı ama denemekten zarar gelmez.

Aliex'den almıştım ben vaktiyle, şimdi vergiden dolayı astarı yüzünü geçiyor ama konsol shoplardaki 10-20 liralıklar da gayet iyi.

Aliex'den almıştım ben vaktiyle, şimdi vergiden dolayı astarı yüzünü geçiyor ama konsol shoplardaki 10-20 liralıklar da gayet iyi.
Aliexpress'ten kolye almıştım 5 liraya, gelmişti. Ona güvenip bir de analog koruyucu aldım 5 liraya 1 yıl oldu gelmedi hala 😄

Aşınma sorunu ilk seri, VE denilen DS4'lerde vardı. V2'lerde bu sorun çözüldü.

Ama havalı dursun diye takabilirsin. Kedi patili falan hoş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı