DualShock 4 kablolu kullanılırsa bataryası biter mi?

Arthur_ Morgan

Hectopat
PC için DualShock 4 aldım. Bunu bilgisayarımda Bluetooth olmadığı için şarj kablosu ile kablolu kullanacağım fakat ileride bunu kablosuz kullanmak istersem kablolu kullandığım için bataryası biter mi?

Kol o kadar iyi ki çok zor bir şey olur.

Yani mesela normalde şarjı 1 gün gidiyorsa ben bunu kablolu kullansam sonra kablosuza geçsem yine 1 gün gider mi şarjı? Bataryayı çıkarsam garanti bozulur diye yapmak istemiyorum.

Zaten zamanla kablosuz da kullansan batarya kendiliğinden zayiflar.

Yani biliyorum ama mesela cihazları şarjda kullanınca hızlı bozuluyor/zayıflıyor bunda öyle bir durum var mı?

Sanırım vermişsiniz zaten cevabı.

PC için DualShock 4 aldım. Bunu bilgisayarımda Bluetooth olmadığı için şarj kablosu ile kablolu kullanacağım fakat ileride bunu kablosuz kullanmak istersem kablolu kullandığım için bataryası biter mi?
Hocam sıkıntı olacağını sanmam. Adamlar bunları test edip satıyorlar. Onu da denediklerini düşünüyorum.

Hocam alakası yok aslında. Çin’in de çok güzel cihazları olabiliyor. Benim bile bazı eşyalarım Çin’de yapılmış ama çok iyi çalışıyor cihazlar.
baba çinin eşyalari kötü demiyorum bu bi tür pazarlama taktiği misal adam 5 senelik kol yapsa ne olur batar kolun ömrünü azaltıyo kı daha fazla satsın

Son düzenleme:

Geri
Yukarı