Çözüldü DualShock 4 kırmızı ışık yanıp sönüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tempest1

Femtopat
Kolay gelsin. Geçenlerde DualShock 4 aldım oyun oynarken arada kırmızı ışık yanıp yanıp sönüyor artık sinirimi bozmaya başladı. Kırmızı ışık yandığı sürece komutları algılamıyor PC'ye Bluetooth ile bağladım niye böyle yapıyor bileniniz var mı?

Çözüm
Hocam herkese teşekkür ederim. Kol orijinal hiç kullanılmamış. Arka USB 2.0 portunda takılıydı Bluetooth adaptörü, ön tarafta 3.0 portlarından birine taktım. Kol sorunsuz çalışıyor. Konu çözülmüştür.
Kolay gelsin. Geçenlerde DualShock 4 aldım oyun oynarken arada kırmızı ışık yanıp yanıp sönüyor artık sinirimi bozmaya başladı. Kırmızı ışık yandığı sürece komutları algılamıyor PC'ye Bluetooth ile bağladım niye böyle yapıyor bileniniz var mı?

Hocam GTA V'de polisler falan kovalarken benim de kolumda bazen kırmızı yanıp sönüyor. Oyun oynarkenmi sorun yoksa oyun dışı mı?

%100 iken de yapıyor %20 iken de.

Yok hocam oyunla ilgili değil anlamadım ben de. Komutları düzgün anlamıyor zaten.

Hocam orijinal mi aldınız kolu? Bir de ikinci el mi acaba cihaz?

Hocam herkese teşekkür ederim. Kol orijinal hiç kullanılmamış. Arka USB 2.0 portunda takılıydı Bluetooth adaptörü, ön tarafta 3.0 portlarından birine taktım. Kol sorunsuz çalışıyor. Konu çözülmüştür.

Çözüm

Geri
Yukarı