DualShock 4 orijinalliği nasıl anlaşılır?

Arthur_ Morgan

Hectopat
Ben internetten DualShock 4 aldım ve Sony Eurasia garantili yazıyordu. Fakat yine de tedirginim orijinalliği konusunda. Ben kol geldiğinde kapıda kargocuyu bekleterek nerelerine bakıp orijinal oldugunu anlayabilirim. Şu an bulduğum 3 nokta var: İlki PS logosu daha kalitesiz oluyormuş muadiller de. İkincisi ext ve kulaklık girişi üstündeki yazılar daha belirgin oluyormuş muadiller de orijinal de biraz sönük gördüm ben. Üçüncüsü ise kolun arkasındaki etiketteki yazılar. Bunlar dışında kapıda açıp bakabileceğim farklar nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben internetten DualShock 4 aldım ve Sony Eurasia garantili yazıyordu. Fakat yine de tedirginim orijinalliği konusunda. Ben kol geldiğinde kapıda kargocuyu bekleterek nerelerine bakıp orijinal oldugunu anlayabilirim. Şu an bulduğum 3 nokta var: İlki PS logosu daha kalitesiz oluyormuş muadiller de. İkincisi ext ve kulaklık girişi üstündeki yazılar daha belirgin oluyormuş muadiller de orijinal de biraz sönük gördüm ben. Üçüncüsü ise kolun arkasındaki etiketteki yazılar. Bunlar dışında kapıda açıp bakabileceğim farklar nelerdir?

Eski DualShock 4'ün hissiyatı ile yeni gelen kolun hissiyatından belli olabilir kalitesiz bir mal kendini görünüşünden kalitesinden ve hissiyatından belli eder zaten.

Eski DualShock 4'ün hissiyatı ile yeni gelen kolun hissiyatından belli olabilir kalitesiz bir mal kendini görünüşünden kalitesinden ve hissiyatından belli eder zaten.

Eski derken neyi kastettiniz?
Daha önceden uzun zaman orijinal kullandıysanız zaten Gamepad'i elinize alınca dersiniz çakma bu diye. :)

Hiç kullanmadım sadece 3-4 saat PS kafede kullandım.

Eski derken neyi kastettiniz?

Fotoğrafını ekleme şansınız varsa, ekleyin bir de biz bakalım. Ama eğer çakmaysa, malzeme kalitesinden eline alır almaz anlarsın zaten, Sony böyle mal yapmaz diye.
Fotoğrafını ekleme şansınız varsa, ekleyin bir de biz bakalım. Ama eğer çakmaysa, malzeme kalitesinden eline alır almaz anlarsın zaten, Sony böyle mal yapmaz diye.
Pardon, yanlış okumuşum henüz kargo size ulaşmamış. Ama rahat anlarsın bence.

Şimdi size şunu söyleyebilirim.Ağırlık farkı çok var dualshock 4 eski modelini ben kullandım ve gerçekten ağır.Dokunduğun zaman kaliteli olduğunu anlıyorsun.Kesin bir şey istiyorsan ağırlıklan ve sertifikalarlan anlayabilirsin.İçindeki titreşim motoru onu ağır yapıyor.

Pardon, yanlış okumuşum henüz kargo size ulaşmamış. Ama rahat anlarsın bence.

Şuaradan aldım nasıl gelir bilmiyorum.
Şimdi size şunu söyleyebilirim. Ağırlık farkı çok var DualShock 4 eski modelini ben kullandım ve gerçekten ağır. Dokunduğun zaman kaliteli olduğunu anlıyorsun. Kesin bir şey istiyorsan ağırlıklan ve sertifikalarlan anlayabilirsin. İçindeki titreşim motoru onu ağır yapıyor.

YouTube'da ki karşılaştırma videoları var ağırlıkları yakın deniyor ama ben orijinal kolun ağırlığını bilmediğim için karar veremem sonuçta muadilde de titreşim motoru var.

Yeni konular

Geri
Yukarı