DualShock 4 vs Xbox Controller ( 9. nesil )

Makaleler
15
Oncelikle PC'de kullanacagim ama uzun omurlu bir şey ariyorum. Xbox PC ile direk uyumlu ama DualShock ise program araciligi ile bu benim için sikinti degil. Daha onceleri DualShock 3 kullandim ama o bozuldu yeni arayis icerisindeyim. 2 koluda daha once hiç kullanmadim. Ellerim DualShock 3'e gore cok buyuk kalıyor kullanirken parmaklarim birbirine giriyordu resmen, bu sebeple kullanimi rahat kol aliyorum. Xbox kolunun analog bölümü solda kalıyor ve bu bana sanki daha rahat edecekmisim gibi geliyor. Tavsiyeniz nedir?

LAglace

Kilopat
PC için her türlü Xbox kontrolcüsünü öneririm. Ayrıca Xbox kontrolcüsü daha ergonomik geliyor şahsen. Dediğiniz gibi direkt oyunlarla uyumlu çalışacak, ekstra bir program ihtiyacı duymayacaksınız kullanırken. Yine de siz hangisini daha çok kendinize uygun görüyorsanız onu alın.

KS
M
Makaleler
15
PC için her türlü Xbox kontrolcüsünü öneririm. Ayrıca Xbox kontrolcüsü daha ergonomik geliyor şahsen. Dediğiniz gibi direkt oyunlarla uyumlu çalışacak, ekstra bir program ihtiyacı duymayacaksınız kullanırken. Yine de siz hangisini daha çok kendinize uygun görüyorsanız onu alın.

Daha önce hiç Xbox kontrolcüsü kullanmadım. Analogları nasıl DualShock'a göre daha mı küçük?

LAglace

Kilopat

SefaScengo

Picopat
PC için kullanıcaksan Xbox kolunu öneriyorum. Kendim 2 aydır Xbox series kolunu kullanıyorum çok rahatım ve neredeyse her oyunu uyumlu Bluetooth bağla yeter yaslan arkana.

bados123

Hectopat
Makaleler
11
Yer
MUĞLA
Evet. Eğer 9. nesil (Xbox Series) kumandası alacaksan Type-C, 8. nesil (Xbox One) kumandası alacaksan Micro USB kablosu alman lazım.

Yeni konular

Yukarı