DualShock garanti süreci

Hasan_Can35

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle iyi akşamlar, ben PS4'ümün yanında verilen DualShock 4'ü ikinci kez garantiye yolladım. Vatan Bilgisyar'ın sitesinden de her gün servis takip formundan takip ettim, yaklaşık 1 hafta kadar'servise ulaştı' yazısından başka bir şey görmüyordum. Bugün 'müşteriye teslime hazır' yazısını görüyorum. Hangi işlemlerin yapıldığını, daha doğrusu işlem yapıldı mı yapılmadı mı onu bile bilmiyorum.

Daha önceden Vatan Bilgisayar 'ürününüzün işlemleri devam ediyor' ve 'ürününüz teslime hazır' gibi mesajlar atmıştı. Fakat ne bugün ne de daha önce mesaj gelmedi(2. kez servise verdiğim süre boyunca).Sizce yaşanan yoğunluk nedeni ile mi bilgilendirilmedim yoksa hatayı bende bulup işlem mi yapmadılar?
Kafamda deli sorular. Şimdiden vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.
Öncelikle iyi akşamlar, ben PS4'ümün yanında verilen DualShock 4'ü ikinci kez garantiye yolladım. Vatan Bilgisyar'ın sitesinden de her gün servis takip formundan takip ettim, yaklaşık 1 hafta kadar'servise ulaştı' yazısından başka bir şey görmüyordum. Bugün 'müşteriye teslime hazır' yazısını görüyorum. Hangi işlemlerin yapıldığını, daha doğrusu işlem yapıldı mı yapılmadı mı onu bile bilmiyorum. Daha önceden Vatan Bilgisayar 'ürününüzün işlemleri devam ediyor' ve 'ürününüz teslime hazır' gibi mesajlar atmıştı. Fakat ne bugün ne de daha önce mesaj gelmedi(2. kez servise verdiğim süre boyunca).Sizce yaşanan yoğunluk nedeni ile mi bilgilendirilmedim yoksa hatayı bende bulup işlem mi yapmadılar?
Kafamda deli sorular. Şimdiden vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.
Bugün de kontrol ettim 2 saat önce 'Servise Ulaştı' yazısı yazıyordu.Yarım saat 45 dk önce tekrar baktım ve 'Müşteriye Teslime Hazır' yazıyordu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı