Düğünde meydan dayağı yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hikaye vasat. belki Ege'de geçen kalitesiz yaz dizilerine satılabilir.
Dayak yiyen elemanı canlandıracak oyuncu da bu.
557ed73f4967831cbc3116f3.jpg

Üzerinden aylar geçti kimseye açmadım bu talihsizliğimi. Lakin artık içimi dökmek istiyorum.
Bir tanıdık vasıtasıyla sırf eğlenmek amacıyla katıldığım bir düğündü. Dans pistinin hemen yanındaki bir masaya oturmuş, yemekleri yedikten sonra yerimden kalkıp halaya katılmıştım. Telefonumu da masaya, dans pistini çekecek şekilde, bırakmıştım ki kendimi kayıta alayım. Lakin meğer telefonun konumu biraz absürtmüş. Bir süre sonra 4-5 tane dayı gelip; "sen bizim karılarımızın ardını çekiyorsun?" diyerek beni hırpalamaya başladılar, derdimi anlatamadım. Bir süre sonra beni, tekme ve yumruklarla yaka paça dışarı attılar.

Polisi arayacaktım lakin beni düğüne getiren arkadaş "daha fazla rezillik çıkarma, çek git." dedi. Garson çocuklardan biri de "abi polisi arama, bize sıkıntı çıkartma." minvalinde bir yakarışta bulundu. Ben de hiçbir şey yapamadan büyük bir utançla eve gittim. Bu olaydan ötürü 5 aydır içime sindim, öz güvenimi yitirdim.

Ah be ağam boş ver takma hayat boş... Coş.

Gülmeyen, dalga geçmeyen arkadaşlar neyi bekliyor? Ben siz gülün, benimle şerefimle haysiyetimle dalga geçin diye yazdım bu hikayeyi!

Arkadaşın yazıları biraz duyar gibi gelmedi mi size de arkadaşlar? Yani ne bileyim. İnsan ilk polise başvurmaz mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı