Dükkan önüne park edilmesi yasak mıdır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Loki Yucel

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Alanya, Antalya, Turkey
Merhaba arkadaşlar. Bizim dükkanın önüne sürekli araba park ediliyor. Yani tam kapı girişine değilde dükkanın yan tarafına caddeye bakan tarafa. Kapı girişine pek park etmiyorlar ama yinede bazen bırakıp giden oluyor. Ama önemli olan dükkanın yan yani caddeye bakan yüzüne park etmemeleri. Bu yasak mıdır? Yoksa değil midir ?
Fotoğrafta da belirttiğim gibi bazen kaldırıma çıkartıyorlar arabaları.

Samet Akman

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Edirne
Sonuçta o yol herkesin ortak malıdır. Ne olacağına sen veya ben karar veremeyiz. Orada park etme yasağı yoksa, ederler. Bu konuyu Belediye ye danışın.

Mertopaloglu

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Benim bildiğim kadarıyla suçtur. Ama tam emin değilim araştırmak lazım.

KS
Loki Yucel

Loki Yucel

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Alanya, Antalya, Turkey
Ya şöyle diyeyim ben. Oraya araba koyulunca o taraftan bakanlar dükkanı görmüyorlar. Sanki hiç dükkan yokmuş gibi oluyor. Bunu müşteriler söyledi. Burada yıllardır oturan yaşayan insanlar olup bizim dükkanı daha yeni görenler var. Birde o araba park edilen yer altı boşluk. Fotoğrafta orası çıkmamış ama kaldırımın köşesi yerin 20 santim kadar aşağısına çökmüş durumda.

PÖHH

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Suç değildir sizin dükkanınıza araç v.b girecek olsa haklısınız zaten park etmezler fakat yayaların coğunlukla gireceği bir dükkan arabayı sağ sol koysa sıkıntı olmaz bizim koyuyorlar bir şey demiyoruz biz koyunca laga lugo yapıyorlar. İnsanları anlamak zor sana bir şeyin yapılmamasını istiyorsan sende yapmayacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
Loki Yucel

Loki Yucel

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Alanya, Antalya, Turkey
@KralPeynir Demek istediğini anladım. Zaten bende kendi arabamı hiper marketin otoparkına park ediyorum.

Kerem Yaşar

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Bakın dükkanın eşyaları da kaldırımı işgal etmiş. Her ne kadar rahatsızlık vermese de.

ForAnAngeL

Gigapat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
63
Yer
Hell
Siz de kaldırımı işgal etmişsiniz.

KS
Loki Yucel

Loki Yucel

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Alanya, Antalya, Turkey
@ForAnAngeL @BilgisayarKurdu Belediyeye gittim sorunumu anlattım ve oranın da bana ait olduğunu söylediler ve istediğim gibi kullanabileceğimi söylediler. Yani dükkanın ön kaldırımı da yan kaldırımı da bana ait. Yarın oraya araba park edilmemesi için duba çakmaya gelecekler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yukarı