Dükkan önüne park edilmesi yasak mıdır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@ForAnAngeL @BilgisayarKurdu Belediyeye gittim sorunumu anlattım ve oranın da bana ait olduğunu söylediler ve istediğim gibi kullanabileceğimi söylediler. Yani dükkanın ön kaldırımı da yan kaldırımı da bana ait. Yarın oraya araba park edilmemesi için duba çakmaya gelecekler.
Merhaba bende sizi zabıtaya şikayet edicegim neden yayaların hakkı olan kaldırımı urunlerınızle işgal ediyorsunuz görüşmek üzere :D

@Silinen üye Sorun değil edebilirsin. Ama kaldırama istediğimi koyabiliyorum. İstersem kaldırımı kapata biliyorum da :) Çünkü burası cadde değil ara sokak olduğu için kaldırımın her yeri bana ait :D

Ya bu her yerde böyledir, birinin bir yerde dükkanı varsa caddeyi sahiplenir. Sizin taraftan bakınca siz de haklısınız.
Ama birde bebek arabalarını, insanları düşünün. Kaldırımı kapatmayın bari.
O belediye de ne belediyesiyse artık, kaldırımı kapatabilirsin dediğine göre...

Eğer istemiyorsan oraya reklam direkleri yada benzeri şeyler koyabilirsin.

Şahsen senın böyle yapmam mh müşteri kaybına neden olur. Hem kro birine çatarsın, kavga edersin durduk yere tantana bence salla coo.

Son düzenleyen: Moderatör:
@BilgisayarKurdu Yayaların yürüyebileceği kadar alan bırakmak zorundaymışız zaten resimde de öyle. Kaldırımı kapattığım falan yok yani. @Silinen üye Ben araba park etmesinler demiyorum. Adam park eder evden bir şeyini alır sonra çeker arabayı oradan. Bak dün yan binada oturan adam park etti tam o resimdeki beyaz arabanın sağ tarafına kaldırıma yani. Bende aradım zabıtayı adam gelip arabayı çekti. Ben o adama önceden de demiştim oraya park etme diye ben o adam park etsin diye oraya dükkan açmadım 300 bin lira masraf yaptık. Dükkan kirasını dükkanın önüne park edenler mi ödeyecek. Versin kirayı istediği gibi park etsin o zaman. Böylede düşünün

Hocam sende ver kiranı istedigin gibi koy kaldırıma eşyanı. Biri takılıp duserse senın urunlerın yuzunden ölüme yada yaralama ya sebep vermekden suclanabılırsın .

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaya kaldırımını işgal eden biri olarak, yol kenarına otomobil park edilmesini yargılayan bir işletme olarak, Hakkınızı savunurken başkasının hakkını yemeyin. Bununla birlikte madem o kısımlarda size ait oradan kaldırım taşlarını söktürüp işletmeyi genişletin. Bakalım ne olacak. Oraya sizin karışma hakkınız yok. İstediği yere park edebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı