Dün gece kendi kendine odamın kapısı kapandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

eolos

Hectopat
Daha fazla  
Dün akşam yatarak televizyon izliyordum. Annem ve babam köydeki bir akrabamızın kocası vefat ettiği için köye gitmişlerdi. Okul yüzünden gidemedim onlarla. Futbol programını izlerken sonuna kadar açık olan kapı çok sert bi şekilde kapandı. Neye uğradığımı şaşırdım bir ton küfür saydırdım. Garip olan şey pencere açık değil rüzgardan kapanması imkansız. Yarın bizimkiler gelecek bu gece nasıl yatacağımı bilemiyorum.

Korktuğumdan değil aslında ne bileyim hep anlatırlar anlayın işte. Kur'an-ı Kerim'den bir kaç ayet okuyup yatmayı düşünüyorum. Sabah ola hayrola.

Banyodaki eşyalar durduk yere düşer, kapı açılır, televizyon açılır biz de korkarız. Aslında bunlar her zaman olur fakat yanımızda birileri varken bunlara dikkat etmeyiz. Korkulacak bir şey yok. Kafaya taktıkça sesleri daha çok duyarsın, her şey daha ürkütücü olur. Muhtemelen hepimiz bir şeylerden korkup annemize veya babamıza ''bu gece sizle uyuyabilir miyim?'' diye sormuşuzdur. Bu tip şeylerin sonunda hiçbir şey olmaz, sadece korktuğumuzla kalırız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı