Dün gece Türk Telekom'a ne oldu?

Makaleler
9
Daha fazla  
Arkadaşlar dün gece sizde de oldu mu bilmiyorum. Fiber altyapıdayım. Ev telefonu WAN girişinden sağlanıyor yani internet ile aynı yerde geliyor yine aynı şekilde. Oyun oynuyordum. Saat 00:00'a yaklaşıyordu. Birden evdeki ev telefonu gitti. Şebeke bağlantısı kesildi yani. Sonrasında fiber altyapı kullanan diğer arkadaşımda da pingimiz aniden 1386'ya fırladı bağlantımız kesildi yeniden geldi. Geldikten sonra 85 ms ile oynamaya başladım. Sürekli kırmızı fiş işareti çıkıyordu sonradan gidiyordu. Sizde de böyle oldu mu? Bu arada hala durum böyle pingim 80 civarlarında geziyor. Ben fiber altyapı da nasıl 85 alabilirim Allah'ı aşkınıza arkadaşlar. Önceden 58 ms alıyordum. 85'e fırladı inmiyor bir de. Normalde bulunduğum yerden Avrupa sunucusuna 39 ms alırken şimdiki haline bakın arkadaşlar rezalet.

39 milisaniyeyi de ilk Türk Telekom günlerimde alıyordum. Şu sıralar 58'de geziyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün gece değil ama saat akşam 9 civarı ben de sorun yaşadım. 100mbit olan internet birden 2mbite düştü. Ping 20den 300e fırladı. Bu sabah tekrar denedim. Şimdi sıkıntı yok gibi.

Dün gece 00.20 gibi CS:GO oynarken pingim 50'den 700'e çıktı. Bende interneti kim sömürüyor demiştim.

Dün gece değil ama saat akşam 9 civarı ben de sorun yaşadım. 100Mbit olan internet birden 2Mbit'e düştü. Ping 20'den 300E fırladı. Bu sabah tekrar denedim. Şimdi sıkıntı yok gibi.

İşte bende hala devam ediyor. Şu an ders dinlemeye çalışıyorum. İnternetiniz stabil değil diyor hala. Normalde hiç bu uyarıyı almazdım. İlk defa ekranda görüyorum bu yazıyı.

Geri
Yukarı