Dünya Kupası 2014

010199

Hectopat
Daha fazla  
Sizin de bildiğiniz gibi Dünya Kupası'na az kaldı. Sizin favoriniz hangi takım?

A Grubu: Brezilya, Hırvatistan, Meksika, Kamerun

B Grubu: İspanya, Hollanda, Şili, Avustralya

C Grubu: Kolombiya, Yunanistan, Fildişi Sahili, Japonya

D Grubu: Uruguay, Kosta Rika, İngiltere, İtalya

E Grubu: İsviçre, Ekvador, Fransa, Honduras

F Grubu: Arjantin, Bosna-Hersek, İran, Nijerya

G Grubu: Almanya, Portekiz, Gana, ABD

H Grubu: Belçika, Cezayir, Rusya, Güney Kore

Gana hocam. Ohhh!! Uzun zamandır acaba var mı yok mu diye dert yanıyordum. Çok sağ olasın.
Favorim Gana'dır.
Gyan Asamoah, Boateng'ler, Kumordzi, Kwadwoa Asamoah, Annan, Mensah...
PES'te favori takımımdır. Geçen dünya kupasında çeyrek final oynadılar.
Sonuna kadar Gana!!!

Almanya ve Portekiz var grupta. :( :( Ciddi anlamda üzüldüm.

Brezilya kendi evinde bırakmaz bence kolay kolay. Onun dışında gönlüm İspanya'dan yana, hem Avrupa takımı, hem de son dönemde başarıdan başarıya koşuyor.

2979221251_1_3_Q8ExqRAl.gif

Japonya milli takımı kaptan endo nun liderliginde. İçlerindeki ninja geri dönüyor ruhunu ortaya çıkartarak. Süprizin daniskasını yapacaklar hayde.

Hollanda 4 sene önceki gibi gene favorim . Yarı finalde brezilya'yı yendiği maçı unutamıyorum .

Hollanda 2010 dünya kupasında benimde favorimdi. Hatta turnuva başlamadan 10 ay önceden, hollandanın 2010 daki ilk maçına kadar hollanda alacak kupayı dedim durdum. Hatta uzun vadeli iddaa da bile 10 ay boyunca hollanda kupayı alıra bastım her gün eksiksiz 2 lira. Lakin robben 2 tane karşı karşıya atamadı. O zamanda atamayana atarlar oldu. Şimdi ise imkansız çeyrek finali bile göremezler. Genç kadrosu var büyük handikap. Her takım bir türkiye degilki hollandaya kaybetsin.

Brezilya'da çok yetenek var. Neymar, David Luiz, Oscar, Ramires, Hulk... Kendi evlerinde kazanmaları olağan. Fakat favorim Almanya!

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı