Dünya kupasının müziğinin bts tarafindan yapılacağı iddiasi

BruceWaynee

Hectopat
Bugün internette bir haber gördüm. Hyundai bts ile dünya kupası için şarkı yapmayı düşünüyormus 2022 katar. Şahsen ben bts yi dinleyeceğimi sanmıyorum ve en kotu dünya kupalarından birini görebiliriz Full kapitalizm odaklı. Güney Kore futbolla alakasız bir ülke niye onun müziğini koyarsın onun dışı katar da aynı şekilde daha yeni yeni profesyonel futbol oynanıyor.

Şahsen müziği umrumda değil. Kimin yaptığını umursamam. BTS adlı grubu dinledim, tarzları beni kendine çekmiyor. Ancak nefretim de yok. Dünya kupasının kalitesini müzikleri yapan kişi veya kişiler belirlemez. Dünya kupasının düzenlendiği yerin, televizyondan izleyen kişiler tarafından eleştirilmesi ilginç. Kullanılan kameralar kötü mü olacak?

Kupanın düzenlendiği yerin iklimi şans işidir, bir ülkede yapsan geriye kalan ülkeler itiraz eder. Kim kaparsa orada yapılır.

Olabilir niye olmasın? İmkanlar gayet yerli yerinde. İlla şurada burada olacak diye bir şey yok o yıl kim ihaleyi kaparsa alır. Bu kadar olumsuz düşünme.

Katarda futbol kültürü mü var onun dışı tarihi de saçma sezonun tam ortasında. İmkanlarda havadan dolayı yetersiz futbol desen 5 10 yıldır var ama çok amatörce oynanıyor bir Xavi vardı iyi td orada.

Şahsen müziği umrumda değil. Kimin yaptığını umursamam. BTS adlı grubu dinledim, tarzları beni kendine çekmiyor. Ancak nefretim de yok. Dünya kupasının kalitesini müzikleri yapan kişi veya kişiler belirlemez. Dünya kupasının düzenlendiği yerin, televizyondan izleyen kişiler tarafından eleştirilmesi ilginç. Kullanılan kameralar kötü mü olacak?
Zaten canlı izleyen kesim yüzde 1 altında dünya kupasını da dünyada futbol futboldan alakasız insanlara ve ülkelere verilmeye başlandı şimdi bana mesela katar liginde bir iki oyuncu söyle desem iddia falan oynamıyorsan muhtemelen çok zor söyleceksin.

Beni kitlesi sinir ediyor adamla dünya kopasına kitle ve para çekmek için yapmadıkları şaklabanlık kalmadı nerdeyse.

Zaten canlı izleyen kesim yüzde 1 altında dünya kupasını da dünyada futbol futboldan alakasız insanlara ve ülkelere verilmeye başlandı şimdi bana mesela katar liginde bir iki oyuncu söyle desem iddia falan oynamıyorsan muhtemelen çok zor söyleceksin.
Yahu katılan oyuncular Katarlı mı? Katar'da oynanıyor diye Ronaldo,Mbappe gibi adamlar katılmayacak mi?

Sanki bizim elimizden gelen bir şey var gibi tartışıyoruz, neyse. Ben tecrübeli biri olan Shakira'nın yapmasını isterdim ama ne yapalım? Elden gelen oturup izlemek.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı