Dünyanın En Boş Şarkısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vay be yabancılar ne kadar boş şarkı yapıyormuş. Adları neden Türkçe anlamadım ama.

Tam anlamadım neden herkes bu şarkı ile dalga geçiyor?

Kötü diye mi yoksa kadına şiddeti destekliyorsunuz diye mi?
Şiddetin kadını erkeği olmaz, ancak kadının (Yonca Evcimik) yaptığı tek şey erkeklere nefret kusmak. Klasik bir feminazi.

"Kadına çoluk çocuğa hayvana şiddet " fark ettiysen yine erkek yok.

"Açarsan mahremini içeri girer işte öyle" kendiyle çelişiyor, Bandıra Bandıra adlı şarkıyı izlerseniz neden çeliştiğini anlarsınız.

Şiddetin kadını erkeği olmaz, ancak kadının (Yonca Evcimik) yaptığı tek şey erkeklere nefret kusmak. Klasik bir feminazi.
Kadın feministliğin ne olduğunu bilmiyor zaten. Bu Yonca Evcimik yıllar önce şarkılarında kadınları cinsel obje olarak gösteriyordu. Şimdilerde unutuldu, tekrar gündem olmak için böyle bir şarkı yaptı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Haksızlık etmiş oluyorsunuz hocam bu şarkı varken.

Autotenden şarkı anlaşılmıyor. :D.

Tam anlamadım neden herkes bu şarkı ile dalga geçiyor?

Kötü diye mi yoksa kadına şiddeti destekliyorsunuz diye mi?
Kadının geçmişi ile şarkının zıtlığı, şarkının berbatlığı, aynı şarkıda hem cinsiyetçilik hem de kadın şiddetlerinden bahsetmesi, erkeklere hadım demesi. Oraya buraya derken iç çamaşırı ile dans eden kadın aynen. Saçınızı kesin güçlü kadın olun tamam abi bu işte sizin cinsiyetçilik anlayışınız 😆

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı