Dünyanın En Boş Şarkısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu şarkıyı yapan ile bunu yapan aynı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yorumum bu kadar.

9. saniyeden itibaren anlatıyor Neo.
Şu adama hayranım, çok güzel konuşuyor.

Tam anlamadım neden herkes bu şarkı ile dalga geçiyor?

Kötü diye mi yoksa kadına şiddeti destekliyorsunuz diye mi?
Aynen kanka kadına şiddeti destekliyoruz. Dövün kadınları lan. (!) Şaka maka kötü lan.

Ben bunu tercih ediyorum şu an.

Duyarlı gibi gözükmeye çalışan ve sesi rezalet olan birisi. Atlata atlata 8 saniye dayanabildim. Dinleyenin ciddi sıkıntıları vardır.

Bu kadının yalayıp yut beni diye bir şarkısı yok muydu ben mi yanlış hatırlıyorum.
Tam anlamadım neden herkes bu şarkı ile dalga geçiyor?

Kötü diye mi yoksa kadına şiddeti destekliyorsunuz diye mi?
Bunun gerçekten kadına şiddeti desteklemek olarak mı görüyorsunuz? Kadın şarkı içinde kendi ile de çelişiyor zaten. Duyar kasmak ve tekrar gündeme gelmek için yapılmış bir şarkı.

Keşke merak edip bakmasaydım. Sözler o kadar saçma ki, ekrana yumruk atasım geldi. Tamamen prim amaçlı yapılmış bom boş bir şarkı.

Burak Reis çok iyi söylemiş;
Eki Görüntüle 758985
Nice Greek song. But Turks are more in the comments. Strange

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı