Dünyanın en büyük solar enerji santrali

Pahalı agam pahalı. En azından öyle yutturdular bize 🤔
Bizimkiler de ancak Akkuyu ve Sinop´a nükleer santral yapsınlar.
Nükleer gücün amacı başkaaaa, solar enerji santrali başkaaaaaa, kömür santralininki başka.

Nükleeri zaten biliyoruz. Hem pahalıya elektrik üretip, çıkan çöpü de "Barış" için "kitle imha" silahı yapmak.

Sadece enerji için nükleer santral. Pek "worth" değil.

Nükleer gücün amacı başkaaaa, solar enerji santrali başkaaaaaa, kömür santralininki başka.

Nükleeri zaten biliyoruz. Hem pahalıya elektrik üretip, çıkan çöpü de "Barış" için "kitle imha" silahı yapmak.

Sadece enerji için nükleer santral. Pek "worth" değil.
Eğer gelecekte büyük bir paradigma değişimi yaşanmazsa Türkiye´nin nükleer silah sahibi olacağını düşünmüyorum.

Eğer gelecekte büyük bir paradigma değişimi yaşanmazsa Türkiye´nin nükleer silah sahibi olacağını düşünmüyorum.
Burası Orta Doğu. Hiç belli olmaz. Ama İsrail'in kabul etmediği ama vâr olan nükleer bombaları var.

Bizde de alttan alttan yürütülen çalışmalar vardır. Bence İran nükleer güç olduğunu ilan ettiğinde, Türkiye de nükleer silah yapmak zorunda.

Devlet işleri beni aşar. Ama neden olmasın? Hindistan, Pakistan'a saldıramıyorsa, bunun en büyük sebebi Pakistan'ın elinde olan nükleer silahtır.

Geri
Yukarı