Dünyanın en iyi oyunu nedir?

çetesavaşı.jpg

Evet, doğru.

Eskiden olsa CS Source zombie escape modu derdim küçükken çok severdim şu an çokda en iyisi diyebileceğim oyun yok ama genel olarak L4D2 oynuyorum.

Minecraft'ın çocuk işi kalması.
Minecraft'ı sadece PvP sunuculardan ibaret sanıyorsunuz galiba.

IC2, Thermal Expansion, Immersive Engineering, Open Computers gibi teknik modlarla veya macera ve hayatta kalma odaklı modlarla oynamanın tadını tatmadınız galiba.

Son düzenleme:
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. 300-400 saatim var. Ve Minecraft 600 saatim var.

Size göre dünyanın en iyi oyunu nedir? Sizi en çok etkileyen grafikleri, konusu, oynanışı bakımından sizi tatmin eden oyun nedir? Bu sorunun tek bir cevabı vardır. O yüzden herkes tek bir oyun söylesin.

Bana göre dünyanın en iyi oyunu grafikleri ve konusundan çok her türlü insanın oynayabileceği ve zevk alabileceği oyundur. Burada ben Minecraft'ı örnek gösterebilirim.
Gencinden yaşlısına çoğu kişiye uygun sözde Türk haber kanallarında kan vahşet içeren bir oyundur. Bana göre dünyanın en iyi oyunu Minecraft.

Size göre dünyanın en iyi oyunu nedir? Sizi en çok etkileyen grafikleri, konusu, oynanışı bakımından sizi tatmin eden oyun nedir? Bu sorunun tek bir cevabı vardır. O yüzden herkes tek bir oyun söylesin.

Bana göre dünyanın en iyi oyunu grafikleri ve konusundan çok her türlü insanın oynayabileceği ve zevk alabileceği oyundur. Burada ben Minecraft'ı örnek gösterebilirim.
Gencinden yaşlısına çoğu kişiye uygun sözde Türk haber kanallarında kan vahşet içeren bir oyundur. Bana göre dünyanın en iyi oyunu Minecraft.

Oylama yapıldı vs. sonuç olarak God of War seçildi tabii öznel bir konu fakat God of War seçildi yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı