Dünyanın en iyi oyunu nedir?

Size göre dünyanın en iyi oyunu nedir? Sizi en çok etkileyen grafikleri, konusu, oynanışı bakımından sizi tatmin eden oyun nedir? Bu sorunun tek bir cevabı vardır. O yüzden herkes tek bir oyun söylesin.

Bana göre dünyanın en iyi oyunu grafikleri ve konusundan çok her türlü insanın oynayabileceği ve zevk alabileceği oyundur. Burada ben Minecraft'ı örnek gösterebilirim.
Gencinden yaşlısına çoğu kişiye uygun sözde Türk haber kanallarında kan vahşet içeren bir oyundur. Bana göre dünyanın en iyi oyunu Minecraft

GTA San Andreas
Minecraft
ETS 2
Assetto Corsa
GTA 5
GTA 4

Skyrim. Yenisi yapılana kadar en iyisi bu
Hikaye desen var
Grafik desen var
Müzik desen var
Karakter desen var ( Alduin reiz)
Yetenek desen ucu bucağı yok.
Lonca sistemi var ister hırsız ol ister suikastçı ister büyücü istersen de savaşçı melez olup vampire ya da kurt adam ol
Yetmezse yan görevleri yap
Anlatırken ağzım sulandı.

Size göre dünyanın en iyi oyunu nedir? Sizi en çok etkileyen grafikleri, konusu, oynanışı bakımından sizi tatmin eden oyun nedir? Bu sorunun tek bir cevabı vardır. O yüzden herkes tek bir oyun söylesin.

Bana göre dünyanın en iyi oyunu grafikleri ve konusundan çok her türlü insanın oynayabileceği ve zevk alabileceği oyundur. Burada ben Minecraft'ı örnek gösterebilirim.
Gencinden yaşlısına çoğu kişiye uygun sözde Türk haber kanallarında kan vahşet içeren bir oyundur. Bana göre dünyanın en iyi oyunu Minecraft
Battlefield 3 ve 4 Farcry 4 ve Assassin's Creed serileri

Metro serisi.
Ori 1-2
CoD Black Ops ve Modern Warfare serisi.
Yazılanların hepsini bitirdim atıyorum 1500 saat vermintide 100 saat divinity 80 saat RDR2 Witcher 3 falan oynadım yaladım yuttum.
Veee bu üç oyunun bendeki izi daha başkadır.
Metro Ori Undertale Black ops

Geri
Yukarı