Dünyanın en iyi oyunu nedir?

Düşündüm gerçekten aptalca soru dünyanın en iyi oyunu diye bir oyun yok her oyun zamanına ve tarzına göre iyidir mesela GTA 5'i ve witcer 3'ü kıyaslayamazsın aralarında çok fark var dünya konusunda atmosfer hikaye dünyanın en iyi oyunu yoktur Kişinin kendisine göre vardır

Düşündüm gerçekten aptalca soru dünyanın en iyi oyunu diye bir oyun yok her oyun zamanına ve tarzına göre iyidir mesela GTA 5'i ve witcer 3'ü kıyaslayamazsın aralarında çok fark var dünya konusunda atmosfer hikaye dünyanın en iyi oyunu yoktur Kişinin kendisine göre vardır

Kime göre diyor.. Bana göre Minecraft, Titanfall 2, God of War. Yani bunu kıyaslamıyorsun kendince Dünya'nın en iyi oyununu seçiyorsun. Anladınız mı?

ss_9b06199ee9165fff5cb5fe682c2cbb41016afaaf.jpg

Stronghold crusader HD, benim çocukluğumda yeri ayrı.

"Bana göre dünyanın en iyi oyunu grafikleri ve konusundan çok her türlü insanın oynayabileceği ve zevk alabileceği oyundur."

O kadar ucu açık ki benim cevabım hesap makinesinde işlem denemek.

Her oyunu her bilgisayar açmaz ama her bilgisayar hesap makinesi görevi görebilir. Herkesin denediği ve zevk aldığı bir oyundur. Zaman zaman alışkanlıktan tekrar oynanır. İşlem yapacağım diye açarsın ve işin bitince 30 basamaklı sayıları çarparsın.

Geri
Yukarı